РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАВОЛОДІННЯ 3-КІМНАТНОЮ КВАРТИРОЮ КЛІЄНТА НА ОБОЛОНСЬКИХ ЛИПКАХ У КИЄВІ.

РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАВОЛОДІННЯ 3-КІМНАТНОЮ КВАРТИРОЮ КЛІЄНТА НА ОБОЛОНСЬКИХ ЛИПКАХ У КИЄВІ.

Напружені були тижні. Рейдерське заволодіння 3-кімнатною квартирою клієнта на Оболонських Липках. Діяти для захисту необхідно екстренно і об’ємно.

Складність таких справ, що іти у протибій доводиться з «зав’язаними очима». Рейдери роблять усе в вас за спиною і про те, що ваша квартира переоформлена у власність сторонньої особи, ви дізнаєтеся від останнього покупця чи в процедурі продажу на аукціоні ДП «СЕТАМ». Тому збирати документи і вчиняти юридичну протидію треба оперативно через реєстри, нотаріат, поліцію та органи державної реєстрації.

Негайне відкриття кримінального провадження, подання обґрунтованого позову і вчинення позасудового упередження на цій стадії критично необхідні.

Все удалося оперативно і позов у п’ятницю було подано до суду.

Поки вирішувалося відкриття провадження, отримано відповіді на адвокатські запити - «договір продажу» нерухомості, за яким зареєстровано власність рейдера на неї, нотаріусом не посвідчувався, а є лише мімікрією під інший договір, укладений між іншими особами, посвідчений на реальному нотаріальному бланку в іншу дату.

БТІ відповіло, що квартира числиться зареєстрованою на ім'я клієнта, а Прикордонна служба - що останній відсутній був в Україні у день договору.

Рейдерами розіграно комбінацію - немов один з них позичив 5000000 грн., а інший не повернув, а тому позикодавець стягує борг через приватного виконавця за виконавчим написом нотаріуса. А позаяк в боржника відсутнє майно, крім рейдерської квартири, то виконавець виставив її на аукціон ДП "СЕТАМ" із торгами 02.04.2021 р.

Дякуючи чуйності і оперативності працівників суду, які прийняли мене і вислухали, не дивлячись на карантин і робоче навантаження, на четвертий день після подання позову отримано ухвали про відкриття справи та забезпечення позову - арешт на квартиру і зупинення продажу на аукціоні.

Судом задоволено клопотання про витребування доказів і призначено перше засідання.

Арешт виконано 01.04.2021 р. і введено в держреєстр речових прав.

Про зупинення торгів подано ухвалу в ДП «СЕТАМ» напередодні аукціону.

Не дивлячись на це, аукціон проведено 02.04.21 і визначено переможця.

Тільки сьогодні, після 3-х додаткових заяв о 17:44 зупинено торги.

Радий за клієнта і добру перспективу!

Додатково щодо юридичного захисту при рейдерстві нерухомості - читайте в статті за цим посиланням. 

05.04.2021

Коментувати