Власник

 

Засновником і власником бюро є адвокат Писаренко Олександр Олексійович з 1994 року.

Народився 1973 року в Полтавській області, Україна.

В 1995 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, отримав юридичну освіту та диплом за спеціальністю правознавство.

З 1998 року здійснює адвокатську діяльність.

Свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю №1253, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 29.12.1998 року.

В 2001 році закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, отримав економічну освіту за спеціальністю фінанси і є магістром бізнес адміністрування.

Практика охоплює ведення справ в господарських, адміністративних, загальних судах, аспекти корпоративного права, договірних правовідносин, операцій з нерухомістю, оподаткування.

Має об’ємний досвід вирішення складних цивільних, бізнесових та податкових спорів в судових органах від першої інстанції до Верховного суду.

Провів особисто або спільно з іншими юристами понад 215 судових справ за час професійної діяльності.

Знання фінансового менеджменту, бухгалтерського обліку та аналізу, здобуті по освіті МБА, поєднані із знаннями юриспруденції, досвідом судового процесу та юридичної практики забезпечують йому професійну перевагу в побудові правової позиції й досягнення кращого результату.

Тісна участь, обгрунтована впевненість і проактивність – риси репутації, підтверджені роками.

Автор більш ніж 60 публікацій з юридичної тематики, практики застосування комерційного, господарського, податкового законодавства, ведення справ в судах.

Ефективно веде справи проти сильних противників.

Писаренко О.О. особисто приймає зобов’язання з надання юридичних послуг та несе перед клієнтами повну майнову відповідальність по договорам про правову допомогу.

Надає послуги адвоката з податкових спорів, адвоката з ведення справ в господарських і загальних судах.

Володіє українською, російською та англійською мовами.

Тел. +38 (044) 270 60 46
E-mail: info@fides.com.ua