Власник

 

Власником бюро є адвокат Писаренко Олександр Олексійович з 1994 року.

Народився 1973 року в Полтавській області, Україна.

В 1995 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, отримав юридичну освіту та диплом за спеціальністю правознавство.

З 1998 року здійснює адвокатську діяльність.

Свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю №1253, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 29.12.1998 року.

В 2001 році закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, отримав економічну освіту за спеціальністю фінанси і є магістром бізнес адміністрування.

Практика охоплює ведення справ в господарських, адміністративних, загальних судах, аспекти корпоративного права, договірних правовідносин, оподаткування, операцій з нерухомістю.

Має об’ємний досвід вирішення бізнесових та податкових спорів в судах від першої інстанції до Верховної.

Провів особисто або з іншими юристами понад 215 судових процесів за час професійної діяльності.

Знання фінансового менеджменту, бухгалтерського обліку та аналізу, поєднані із знаннями юриспруденції та досвідом юридичної практики забезпечують йому перевагу в побудові правової позиції й досягненні кращого результату.

Тісна участь, обгрунтована впевненість і проактивність – підтверджені риси репутації.

Автор більш ніж 60 публікацій з юридичної тематики, практики застосування комерційного й податкового законодавства у ЗМІ.

Писаренко О.О. особисто зобов’язаний за договорами про юридичні послуги та несе перед клієнтами повну майнову відповідальність.

Надає послуги адвоката з податкових спорів, ведення справ в господарських і загальних судах.

Володіє українською, російською та англійською мовами.

Тел. +38 (044) 270 60 46
E-mail: info@fides.com.ua