Завершено справу клієнта з виправлення кредитної історії.

Завершено справу клієнта з виправлення кредитної історії.

Відомості про обслуговування позичальником кожного кредиту фіксуються кредитними бюро і зберігаються у файлі клієнта 10 років з доступом фінансових і інших кредиторів.

Без позитивної кредитної історії у корпоративного чи приватного позичальника вигідний кредит низько імовірний чи  неможливий.

У справі клієнта виконано очистку недостовірної інформації в кредитній історії після компромісного врегулювання іпотечного спору і погашення кредиту.

В блогу за посиланням - інструменти для актуалізації кредитної історії.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Прийнято справу клієнтки про захист власності на 3-кімнатну квартиру в історичному будинку по вул. Станіславського в порядку спадкування в 4-й черзі.

Подано позов про встановлення факту проживання клієнтки однією сім’єю зі спадкодавцем понад 5 років для доведення права на спадщину без реєстрації шлюбу. Зібрано докази і підготовлено до подачі в суд...

Якщо суди працюють, то держава сильна. Не тільки київські суди, а й багато з районів колишньої окупації чи небезпеки, повернулися до розгляду цивільних справ.

Особливо приємно зустріти професійність, організованість і оперативність дистанційного розгляду в справах клієнтів.

Малинський райсуд Житомирської області – арешт на будівлю,...

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...