Завершено справу клієнта з виправлення кредитної історії.

Завершено справу клієнта з виправлення кредитної історії.

Відомості про обслуговування позичальником кожного кредиту фіксуються кредитними бюро і зберігаються у файлі клієнта 10 років з доступом фінансових і інших кредиторів.

Без позитивної кредитної історії у корпоративного чи приватного позичальника вигідний кредит низько імовірний чи  неможливий.

У справі клієнта виконано очистку недостовірної інформації в кредитній історії після компромісного врегулювання іпотечного спору і погашення кредиту.

В блогу за посиланням - інструменти для актуалізації кредитної історії.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

При розгляді позову клієнта орендарем після 6-ти засідань добровільно сплачено борг за оренду офісу 250 кв.м. та штрафні санкції. Рішенням суду компенсовано за рахунок "Торгового дому "Міст Експрес" гонорар адвоката, витрати на проїзд та проживання представника клієнта до суду в м. Львові в повному обсязі.
Справа була ускладнена сфальсифікованими...

Несподіваний результат у захисті клієнта у справі, де позов подано в рамках масованої і спланованої юридичної диверсії проти голови правління юридичної особи, який є одночасно депутатом Київської міської ради. Позивачкою після 12-ти засідань подано заяву про закриття провадження у справі про неправомірність використання 3 150 000 грн. без затвердження...

Прийнято нову справу про захист позичальника від безпідставного стягнення боргу за валютним кредитом під заставу автомобіля. Розроблено нормативне і фактичне обгрунтування і подано позов про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, через ряд порушень закону та процедури банком і нотаріусом. Для захисту від передчасного...