Закриття провадження в цивільній справі на 3,15 млн. грн. після 4,5 років розгляду.

Закриття провадження в цивільній справі на 3,15 млн. грн. після 4,5 років розгляду.

Несподіваний результат у захисті клієнта у справі, де позов подано в рамках масованої і спланованої юридичної диверсії проти голови правління юридичної особи, який є одночасно депутатом Київської міської ради. Позивачкою після 12-ти засідань подано заяву про закриття провадження у справі про неправомірність використання 3 150 000 грн. без затвердження кошторису - після ряду клопотань, вступу третіх осіб, направлення справи на будівельну експертизу. Де-юре - через неправильну юрисдикцію, де-факто - для припинення процесу. 

Справу закрито. Ухвалою суду для компенсації витрат клієнта стягнено із позивачки в повному обсязі адвокатський гонорар. Бюро супроводжувало 5 судових процесів клієнта за позовами групи позивачів. В усіх справах досягнуто рішень на користь клієнта - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

При розгляді позову клієнта орендарем після 6-ти засідань добровільно сплачено борг за оренду офісу 250 кв.м. та штрафні санкції. Рішенням суду компенсовано за рахунок "Торгового дому "Міст Експрес" гонорар адвоката, витрати на проїзд та проживання представника клієнта до суду в м. Львові в повному обсязі.
Справа була ускладнена сфальсифікованими...

Несподіваний результат у захисті клієнта у справі, де позов подано в рамках масованої і спланованої юридичної диверсії проти голови правління юридичної особи, який є одночасно депутатом Київської міської ради. Позивачкою після 12-ти засідань подано заяву про закриття провадження у справі про неправомірність використання 3 150 000 грн. без затвердження...

Прийнято нову справу про захист позичальника від безпідставного стягнення боргу за валютним кредитом під заставу автомобіля. Розроблено нормативне і фактичне обгрунтування і подано позов про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, через ряд порушень закону та процедури банком і нотаріусом. Для захисту від передчасного...