Закриття провадження в цивільній справі на 3,15 млн. грн. після 4,5 років розгляду.

Закриття провадження в цивільній справі на 3,15 млн. грн. після 4,5 років розгляду.

Несподіваний результат у захисті клієнта у справі, де позов подано в рамках масованої і спланованої юридичної диверсії проти голови правління юридичної особи, який є одночасно депутатом Київської міської ради. Позивачкою після 12-ти засідань подано заяву про закриття провадження у справі про неправомірність використання 3 150 000 грн. без затвердження кошторису - після ряду клопотань, вступу третіх осіб, направлення справи на будівельну експертизу. Де-юре - через неправильну юрисдикцію, де-факто - для припинення процесу. 

Справу закрито. Ухвалою суду для компенсації витрат клієнта стягнено із позивачки в повному обсязі адвокатський гонорар. Бюро супроводжувало 5 судових процесів клієнта за позовами групи позивачів. В усіх справах досягнуто рішень на користь клієнта - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Прийнято справу клієнтки про захист власності на 3-кімнатну квартиру в історичному будинку по вул. Станіславського в порядку спадкування в 4-й черзі.

Подано позов про встановлення факту проживання клієнтки однією сім’єю зі спадкодавцем понад 5 років для доведення права на спадщину без реєстрації шлюбу. Зібрано докази і підготовлено до подачі в суд...

Якщо суди працюють, то держава сильна. Не тільки київські суди, а й багато з районів колишньої окупації чи небезпеки, повернулися до розгляду цивільних справ.

Особливо приємно зустріти професійність, організованість і оперативність дистанційного розгляду в справах клієнтів.

Малинський райсуд Житомирської області – арешт на будівлю,...

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...