Закриття провадження в цивільній справі на 3,15 млн. грн. після 4,5 років розгляду.

Закриття провадження в цивільній справі на 3,15 млн. грн. після 4,5 років розгляду.

Несподіваний результат у захисті клієнта у справі, де позов подано в рамках масованої і спланованої юридичної диверсії проти голови правління юридичної особи, який є одночасно депутатом Київської міської ради. Позивачкою після 12-ти засідань подано заяву про закриття провадження у справі про неправомірність використання 3 150 000 грн. без затвердження кошторису - після ряду клопотань, вступу третіх осіб, направлення справи на будівельну експертизу. Де-юре - через неправильну юрисдикцію, де-факто - для припинення процесу. 

Справу закрито. Ухвалою суду для компенсації витрат клієнта стягнено із позивачки в повному обсязі адвокатський гонорар. Бюро супроводжувало 5 судових процесів клієнта за позовами групи позивачів. В усіх справах досягнуто рішень на користь клієнта - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...