Захист в адміністративному суді представництва „KCR s.a.” (Польща) в податковому спорі

Захист в адміністративному суді представництва „KCR s.a.” (Польща) в податковому спорі

Адвокат бюро захистив в Окружному адміністративному суді м. Києва в податковому спорі інтереси українського представництва „KCR s.a.” (Польща), яке проводить клінічні дослідження незареєстрованих медичних препаратів в Україні. 

У серпні 2005 року прийнято податкове повідомлення-рішення про нарахування клієнту 70 068,36 грн. податку та штрафних санкцій на імпортовані матеріали клінічних досліджень.

Судом в податковому спорі встановлено, що не включається до валового доходу і не підлягає оподаткуванню вартість імпортованих незареєстрованих медичних препаратів, використаних у клінічних дослідженнях в рамках основної діяльності.

Рішення в податковому спорі залишено в силі Вищим адміністративним судом України.

Бюро супроводжувало податкову справу в судах трьох інстанцій з 2005 р.

Позов задоволено і податкове повідомлення-рішення скасовано.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...