Захист в адміністративному суді представництва „KCR s.a.” (Польща) в податковому спорі

Захист в адміністративному суді представництва „KCR s.a.” (Польща) в податковому спорі

Адвокат бюро захистив в Окружному адміністративному суді м. Києва в податковому спорі інтереси українського представництва „KCR s.a.” (Польща), яке проводить клінічні дослідження незареєстрованих медичних препаратів в Україні. 

У серпні 2005 року прийнято податкове повідомлення-рішення про нарахування клієнту 70 068,36 грн. податку та штрафних санкцій на імпортовані матеріали клінічних досліджень.

Судом в податковому спорі встановлено, що не включається до валового доходу і не підлягає оподаткуванню вартість імпортованих незареєстрованих медичних препаратів, використаних у клінічних дослідженнях в рамках основної діяльності.

Рішення в податковому спорі залишено в силі Вищим адміністративним судом України.

Бюро супроводжувало податкову справу в судах трьох інстанцій з 2005 р.

Позов задоволено і податкове повідомлення-рішення скасовано.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...