Захист в адміністративному суді представництва „KCR s.a.” (Польща) в податковому спорі

Захист в адміністративному суді представництва „KCR s.a.” (Польща) в податковому спорі

Адвокат бюро захистив в Окружному адміністративному суді м. Києва в податковому спорі інтереси українського представництва „KCR s.a.” (Польща), яке проводить клінічні дослідження незареєстрованих медичних препаратів в Україні. 

У серпні 2005 року прийнято податкове повідомлення-рішення про нарахування клієнту 70 068,36 грн. податку та штрафних санкцій на імпортовані матеріали клінічних досліджень.

Судом в податковому спорі встановлено, що не включається до валового доходу і не підлягає оподаткуванню вартість імпортованих незареєстрованих медичних препаратів, використаних у клінічних дослідженнях в рамках основної діяльності.

Рішення в податковому спорі залишено в силі Вищим адміністративним судом України.

Бюро супроводжувало податкову справу в судах трьох інстанцій з 2005 р.

Позов задоволено і податкове повідомлення-рішення скасовано.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...