Імпорт на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010. Надано юридичну консультацію.

Імпорт на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010. Надано юридичну консультацію.

Юридичне бюро Писаренка надало висновок про порядок митного оформлення та оподаткування імпорту електропобутової техніки в Україну на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010 для ТОВ “Голдер-трейд”.

Надана юридична консультація про порядок визначення та структуру митної вартості імпортних товарів; обов”язки та відповідальність митного брокера та імпортера при митному оформленні імпорту на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010.

При наданні висновку здійснено аналіз практики імпорту товарів дочірніми підприємствами іноземного експортера в інші країни та надано юридичну консультацію про її адаптацію до України.

Клієнт є дочірнім підприємством іноземного експортера побутової техніки в різні країни.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...