Імпорт на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010. Надано юридичну консультацію.

Імпорт на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010. Надано юридичну консультацію.

Юридичне бюро Писаренка надало висновок про порядок митного оформлення та оподаткування імпорту електропобутової техніки в Україну на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010 для ТОВ “Голдер-трейд”.

Надана юридична консультація про порядок визначення та структуру митної вартості імпортних товарів; обов”язки та відповідальність митного брокера та імпортера при митному оформленні імпорту на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010.

При наданні висновку здійснено аналіз практики імпорту товарів дочірніми підприємствами іноземного експортера в інші країни та надано юридичну консультацію про її адаптацію до України.

Клієнт є дочірнім підприємством іноземного експортера побутової техніки в різні країни.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...