Купівля об”єкта культурної спадщини для реконструкції 10 000,00 кв.м. Юридичний due-diligence підприємства. Київ.

Купівля об”єкта культурної спадщини для реконструкції 10 000,00 кв.м. Юридичний due-diligence підприємства. Київ.

На замовлення італійської компанії “Дженовелла Лтд”- девелопера проектів у сфері нерухомості із застосуванням екологічних технологій виконано юридичний due-diligence підприємства-власника будівлі початку 20 століття забудови площею 1 500,00 кв.м., для її купівлі як об”єкта культурної спадщини в Подільському районі м. Києва.

Перевірка здійснена у зв”язку з планованою купівлею об”єкта культурної спадщини площею 10 000,00 кв.м. на ділянці землі 1 500,00 кв.м. для подальшої реконструкції.

Здійснено юридичну перевірку корпоративних прав, прав власності на будівлю, прав на земельну ділянку, прав на реконструкцію у зв”язку зі статусом об”єкта культурної спадщини та аналіз зобов”язань власника за договорами та фінансовою звітністю.

Здійснюється юридичне супроводження договору купівлі об”єкта культурної спадщини.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...