Купівля об”єкта культурної спадщини для реконструкції 10 000,00 кв.м. Юридичний due-diligence підприємства. Київ.

Купівля об”єкта культурної спадщини для реконструкції 10 000,00 кв.м. Юридичний due-diligence підприємства. Київ.

На замовлення італійської компанії “Дженовелла Лтд”- девелопера проектів у сфері нерухомості із застосуванням екологічних технологій виконано юридичний due-diligence підприємства-власника будівлі початку 20 століття забудови площею 1 500,00 кв.м., для її купівлі як об”єкта культурної спадщини в Подільському районі м. Києва.

Перевірка здійснена у зв”язку з планованою купівлею об”єкта культурної спадщини площею 10 000,00 кв.м. на ділянці землі 1 500,00 кв.м. для подальшої реконструкції.

Здійснено юридичну перевірку корпоративних прав, прав власності на будівлю, прав на земельну ділянку, прав на реконструкцію у зв”язку зі статусом об”єкта культурної спадщини та аналіз зобов”язань власника за договорами та фінансовою звітністю.

Здійснюється юридичне супроводження договору купівлі об”єкта культурної спадщини.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...