Купівля об”єкта культурної спадщини для реконструкції 10 000,00 кв.м. Юридичний due-diligence підприємства. Київ.

Купівля об”єкта культурної спадщини для реконструкції 10 000,00 кв.м. Юридичний due-diligence підприємства. Київ.

На замовлення італійської компанії “Дженовелла Лтд”- девелопера проектів у сфері нерухомості із застосуванням екологічних технологій виконано юридичний due-diligence підприємства-власника будівлі початку 20 століття забудови площею 1 500,00 кв.м., для її купівлі як об”єкта культурної спадщини в Подільському районі м. Києва.

Перевірка здійснена у зв”язку з планованою купівлею об”єкта культурної спадщини площею 10 000,00 кв.м. на ділянці землі 1 500,00 кв.м. для подальшої реконструкції.

Здійснено юридичну перевірку корпоративних прав, прав власності на будівлю, прав на земельну ділянку, прав на реконструкцію у зв”язку зі статусом об”єкта культурної спадщини та аналіз зобов”язань власника за договорами та фінансовою звітністю.

Здійснюється юридичне супроводження договору купівлі об”єкта культурної спадщини.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...