Судова справа за позовом ПАТ “Київенерго” про стягнення оплати за підключення забудовника до електромереж.

Судова справа за позовом ПАТ “Київенерго” про стягнення оплати за підключення забудовника до електромереж.

Бюро консультує забудовника житлового будинку в районі Осокорки м. Києва в судовій справі з ПАТ “Київенерго” про стягнення плати за підключення електроустановок забудовника до електромереж. “Київенерго” пред”явило позов до забудовника про стягнення оплати за приєднання до електричної мережі, виходячи з прогнозованої потужності електроустановок забудовника, визначених технічними умовами, а не із фактичної потужності установок, підключених по технічному рішенню. Спірна вимога перевищує 150 тис. грн. Позов прийнятий до розгляду Шевченківським судом м. Києва. Виконано юридичний аналіз договору та відносин між забудовником та електропостачальною компанією при приєднанні до електричної мережі, надано висновок про судову перспективу спору, розроблена правова позиція захисту, а також надана юридична консультація про варіанти дій з досудового врегулювання спору.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...