Судова справа за позовом ПАТ “Київенерго” про стягнення оплати за підключення забудовника до електромереж.

Судова справа за позовом ПАТ “Київенерго” про стягнення оплати за підключення забудовника до електромереж.

Бюро консультує забудовника житлового будинку в районі Осокорки м. Києва в судовій справі з ПАТ “Київенерго” про стягнення плати за підключення електроустановок забудовника до електромереж. “Київенерго” пред”явило позов до забудовника про стягнення оплати за приєднання до електричної мережі, виходячи з прогнозованої потужності електроустановок забудовника, визначених технічними умовами, а не із фактичної потужності установок, підключених по технічному рішенню. Спірна вимога перевищує 150 тис. грн. Позов прийнятий до розгляду Шевченківським судом м. Києва. Виконано юридичний аналіз договору та відносин між забудовником та електропостачальною компанією при приєднанні до електричної мережі, надано висновок про судову перспективу спору, розроблена правова позиція захисту, а також надана юридична консультація про варіанти дій з досудового врегулювання спору.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...