Захист клієнта в суді у запереченнях проти збільшення орендної плати за землю в 78 разів.

Захист клієнта в суді у запереченнях проти збільшення орендної плати за землю в 78 разів.

Судом задоволено позов в частині збільшення нормативної грошової оцінки землі і відмовлено в частині збільшення % ставки орендної плати.

Клієнт, будівельна компанія “МСК-Монтаж”, має в оренді на 49 років земельну ділянку для розміщення виробничої бази. Ділянка площею 3500 кв. метрів є комунальною власністю села Старі Петрівці.

В 2011 році орендодавцем затверджено нову технічну документацію, якою нормативна грошова оцінка землі збільшена в 11 разів.Орендодавець направив також пропозицію збільшити % ставку орендної плати за земельну ділянку в 7 разів.

Сільрада звернулася до суду про збільшення орендної плати загалом у 78 разів, обгрунтовуючи вимоги Податковим кодексом України, яким встановлено ставку орендної плати від 3% до 12% від нормативної грошової оцінки землі.

Для судового захисту розроблено правову позицію, заперечення на позов, заперечення проти збільшення орендної плати за землю і виконано представництво клієнта в Господарському суді Київської області.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...