Захист клієнта в суді у запереченнях проти збільшення орендної плати за землю в 78 разів.

Захист клієнта в суді у запереченнях проти збільшення орендної плати за землю в 78 разів.

Судом задоволено позов в частині збільшення нормативної грошової оцінки землі і відмовлено в частині збільшення % ставки орендної плати.

Клієнт, будівельна компанія “МСК-Монтаж”, має в оренді на 49 років земельну ділянку для розміщення виробничої бази. Ділянка площею 3500 кв. метрів є комунальною власністю села Старі Петрівці.

В 2011 році орендодавцем затверджено нову технічну документацію, якою нормативна грошова оцінка землі збільшена в 11 разів.Орендодавець направив також пропозицію збільшити % ставку орендної плати за земельну ділянку в 7 разів.

Сільрада звернулася до суду про збільшення орендної плати загалом у 78 разів, обгрунтовуючи вимоги Податковим кодексом України, яким встановлено ставку орендної плати від 3% до 12% від нормативної грошової оцінки землі.

Для судового захисту розроблено правову позицію, заперечення на позов, заперечення проти збільшення орендної плати за землю і виконано представництво клієнта в Господарському суді Київської області.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...