Захист клієнта в суді у запереченнях проти збільшення орендної плати за землю в 78 разів.

Захист клієнта в суді у запереченнях проти збільшення орендної плати за землю в 78 разів.

Судом задоволено позов в частині збільшення нормативної грошової оцінки землі і відмовлено в частині збільшення % ставки орендної плати.

Клієнт, будівельна компанія “МСК-Монтаж”, має в оренді на 49 років земельну ділянку для розміщення виробничої бази. Ділянка площею 3500 кв. метрів є комунальною власністю села Старі Петрівці.

В 2011 році орендодавцем затверджено нову технічну документацію, якою нормативна грошова оцінка землі збільшена в 11 разів.Орендодавець направив також пропозицію збільшити % ставку орендної плати за земельну ділянку в 7 разів.

Сільрада звернулася до суду про збільшення орендної плати загалом у 78 разів, обгрунтовуючи вимоги Податковим кодексом України, яким встановлено ставку орендної плати від 3% до 12% від нормативної грошової оцінки землі.

Для судового захисту розроблено правову позицію, заперечення на позов, заперечення проти збільшення орендної плати за землю і виконано представництво клієнта в Господарському суді Київської області.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...