Бюро захищає судове рішення на користь клієнта по апеляційній скарзі ТОВ «ТВ-Транс» на 9 899 916, 20 грн.

Бюро захищає судове рішення на користь клієнта по апеляційній скарзі ТОВ «ТВ-Транс» на 9 899 916, 20 грн.

В 2010 р. Господарським судом м. Києва прийнято рішення про стягнення з ТОВ «ТВ-Транс» на користь нідерландського клієнта «Верхувен Холдінг Уден Б.В.» суми 9 899 916, 20 грн. у зв’язку з виходом останнього зі складу учасників товариства. 

Не погоджуючись із сумою, відповідач подав апеляцію, в процесі якої заявив про виявлення необлікованих в пасиві зобов”язань на дату виходу 31.12.2006 р. і змінив показники балансу на 31.12.2006 р. для зменшення суми виплати.

За клопотанням юристів була призначена додаткова судово-економічна експертиза, яка встановила, що зміни в баланс на 31.12.2006 р. не підтверджуються документально і не відповідають положенням (стандартам) бухгалтерського обліку.

За період з 2008 року в справі проведено 5 судових економічних та оціночних експертиз. В результаті Київський апеляційний господарський суд у лютому 2012 р. підтвердив рішення на користь нідерландського клієнта.

 

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...