Бюро захищає судове рішення на користь клієнта по апеляційній скарзі ТОВ «ТВ-Транс» на 9 899 916, 20 грн.

Бюро захищає судове рішення на користь клієнта по апеляційній скарзі ТОВ «ТВ-Транс» на 9 899 916, 20 грн.

В 2010 р. Господарським судом м. Києва прийнято рішення про стягнення з ТОВ «ТВ-Транс» на користь нідерландського клієнта «Верхувен Холдінг Уден Б.В.» суми 9 899 916, 20 грн. у зв’язку з виходом останнього зі складу учасників товариства. 

Не погоджуючись із сумою, відповідач подав апеляцію, в процесі якої заявив про виявлення необлікованих в пасиві зобов”язань на дату виходу 31.12.2006 р. і змінив показники балансу на 31.12.2006 р. для зменшення суми виплати.

За клопотанням юристів була призначена додаткова судово-економічна експертиза, яка встановила, що зміни в баланс на 31.12.2006 р. не підтверджуються документально і не відповідають положенням (стандартам) бухгалтерського обліку.

За період з 2008 року в справі проведено 5 судових економічних та оціночних експертиз. В результаті Київський апеляційний господарський суд у лютому 2012 р. підтвердив рішення на користь нідерландського клієнта.

 

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...