Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Позов про скасування виконавчого напису нотаріуса
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Порядок подання та розгляду позовів, ціна позову, витребування доказів, призначення судової експертизи, зупинення провадження, припинення провадження, повернення позову без розгляду, нововиявлені обставини, перегляд рішень Верховним Судом і ін.

РУС.: Юридический форум: Порядок подачи и рассмотрения исков в Украине, цена иска, истребование доказательств, назначение судебной экспертизы, приостановление производства, прекращение производства, возвращение иска без рассмотрения, вновь выявленные обстоятельства, пересмотр решений Верховным Судом Украины и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Позов про скасування виконавчого напису нотаріуса

Позов про скасування виконавчого напису нотаріуса 3 мес., 1 нед. назад #4202

  • annabelleaf69
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 6
  • Репутация: 0
Доброго дня!
Скажіть скільки будуть коштувати ваші послуги щодо скасуванн нотаріального виконавчого напису (таким, що не підлягає виконанню). Ситуація наступна.
Дізналася, що проти мене відкрите провадження про стягнення. Через адвоката зробила запит до приватного виконавця. Отримала документи. МФО манівео. Не пам'ятаю чи брала чи не брала у них кредит. Але в договорі від манівео стоїть старе прізвище, на той момент у мене було вже інше. Тобто перше що кинулося в очі, що договір складений на неіснуюче вже в той час прізвище. Далі, так само всі складені документи від нотаріуса і виконавця на неіснуюче прізвище і паспортні дані які вже не діють. Далі сума боргу. В договорі манівео 17 тис грн кінцева сума 46 тис грн. Це коротко. Документи є. Можу надати.
Але цікавить скільки буде коштувати щоб ви написали позов про скасування виконавчого напису нотаріуса?
Дякую за відповідь.
Изменено: 2 мес., 1 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Позов про скасування виконавчого напису нотаріуса 2 мес., 1 нед. назад #4208

Спасибі за звернення!
Якщо йде мова про гонорар і обсяг послуг "скільки буде коштувати щоб ви написали позов про скасування виконавчого напису нотаріуса", то в вашому випадку це складе 4800 грн. (калькулюється 4 години послуг при погодинній ставці 1200 грн.).

Детально щодо позову про скасування виконавчого напису нотаріуса читайте за цим посиланням.


Юридичні послуги / Скасування виконавчого напису нотаріуса / Адвокат з ведення справ в суді / Позовна заява у кредитному спорі
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 2 мес., 1 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.13 секунд