Засновником і власником бюро є адвокат Писаренко Олександр Олексійович. Він керує діяльністю бюро з 1994 року.

Народився 1973 року в Полтавській області, Україна.

В 1995 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, отримав юридичну освіту та диплом за спеціальністю правознавство.

З 1998 року здійснює адвокатську діяльність.

Свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю №1253, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 29.12.1998 року.

В 2001 році закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, отримав економічну освіту за спеціальністю фінанси і є магістром бізнес адміністрування.

Практика охоплює ведення справ в господарських, адміністративних, загальних судах, аспекти корпоративного права, договірних правовідносин, операцій з нерухомістю, оподаткування.

Спеціалізується на представництві в судах у складних судових процесах.

Має об”ємний досвід вирішення цивільних, бізнесових та податкових спорів в судових органах від першої інстанції до Верховного суду України.

Провів особисто або спільно з іншими юристами понад 200 судових справ за час професійної діяльності.

Знання фінансового менеджменту, бухгалтерського обліку та аналізу, здобуті по освіті МБА, поєднані із знаннями юриспруденції та юридичною практикою, дають йому професійну перевагу.

Автор більш ніж 25 публікацій з юридичної тематики, практики застосування комерційного, господарського, податкового законодавства, ведення справ в судах.

З точки зору договірного права Писаренко О.О. приймає зобов”язання з надання юридичних послуг та несе особисту відповідальність перед клієнтами. Майнова відповідальність за угодами є повною.

Надає послуги адвоката з податкових спорів, адвоката з ведення справ в господарських і загальних судах.

Володіє українською, російською та англійською мовами.

Тел. +38 (044) 270 60 46
E-mail: info@fides.com.ua