Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Визнання недійсним протоколу зборів співвласників
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Порядок подання та розгляду позовів, ціна позову, витребування доказів, призначення судової експертизи, зупинення провадження, припинення провадження, повернення позову без розгляду, нововиявлені обставини, перегляд рішень Верховним Судом і ін.

РУС.: Юридический форум: Порядок подачи и рассмотрения исков в Украине, цена иска, истребование доказательств, назначение судебной экспертизы, приостановление производства, прекращение производства, возвращение иска без рассмотрения, вновь выявленные обстоятельства, пересмотр решений Верховным Судом Украины и др.
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Визнання недійсним протоколу зборів співвласників

Недійсність загальних зборів ОСББ 10 мес. назад #4428

  • atyvuriq
  • Вне сайта
  • Заблокирован
  • Постов: 1
  • Репутация: 0
Доброго вечора! В нfшому ОСББ в березні були проведені загальні збори.Приймались не зовсім законні ріщення,стосовно прибудинкової території,та після зборів я виявив що у декількох осіб не було довіреностей на представництво (нотаріально завірених).Після чого хотів отримати письмову відповідь чи дійсно головою правління перевірялись на наявність у них відповідних документів на представництво.Відповідь вона мені не надала.
Зараз на початку жовтня скликають знову загальні збори,в групі повідомляє ,що нібито попередні були проведені з порушеннями.Це аби уникнути судового позову про скасування рішення попередніх загальних зборів з мого боку. Наскільки я знаю,можуть бути позачергові збори, в разі якоїсь термінової необхідності,а загальні чергові проводяться раз у рік.
Надайте будь ласка ,по можливості ,роз'яснення по цьому питання.Дякую!
Изменено: 7 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Недійсність протоколу зборів ОСББ 10 мес. назад #4437

  • apyqe
  • Вне сайта
  • Заблокирован
  • Постов: 1
  • Репутация: 0
Добрий день! Я та мій адвокат надіслали до ОСББ запити про надання копій протоколу загальних зборів та листків опитування. А вони надали лише кілька сторінок і відповіли, що за ці копії треба платити.
Нам треба було б так відповісти на їхню відповідь, що документи ми можемо отримати лише сплативши їхній "рахунок" або так скласти інший запит, щоб ОСББ змушене були ці протоколи надати.
Наш адвокат надсилала запит для того, щоб додати до кримінальної справи статтю про перешкоду адвокатській діяльності та подати позов про визнання недійсним протоколу рішення ОСББ. Ми ще не обговорювали, як їм відповідатимемо. Я думала, що потрібно наполягати на тому, що співвласники ОСББ та їхні представники мають право ознайомлюватись із документами та фіксувати їх за допомогою своїх засобів фотофіксації безкоштовно. Бо як іще доводити в суді визнання недійсним протоколу рішення ОСББ?
Але можливо ви бачите інші варіанти відповіді їм?
Изменено: 5 мес., 2 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Недійсність загальних зборів ОСББ 7 мес. назад #4570

Добрий вечір!
Законом визначено, що загальні збори скликаються не рідше одного разу на рік. Частіше одного разу на рік збори можуть скликатися, це не заборонен. Скликання та організація проведення належить до повноважень правління або ініціативної групи з не менш як трьох співвласників.
Спеціальні підстави для обов’язкового чи дискреційного скликання зборів та особливу періодичність їх проведення може бути встановлено статутом ОСББ. Наприклад, 2 рази на рік з питань поточної фінансово-господарської діяльності та розгляду звітів ревізійної комісії, 1 раз на два роки – звітно-виборні, по мірі потреби (коли виникає нагальне питання, яке вимагає вирішення саме зборами). Але за суттю та функціями створення об’єднання співвласників загальні збори можуть скликатися без обмеження кількості разів на рік.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 7 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Надання протоколу зборів ОСББ 5 мес., 2 нед. назад #4572

Очікувати невідкладних сприятливих відповідей та гладенького надання документів, мабуть, не варто. Де спір чи позов, там відносини натягнуті. І судовий процес змагальний. Тому сторони діятимуть як вважають за потрібне чи можливе, щоб не надати опонентові зайвого, скільки б та яких заяв останній не подавав. Вважаю, що ефективно витребувати документи лише в суді чи кримінальному провадженні, бо там хочеш не хочеш, а подавати треба.
По Закону є таке правило «якщо задоволення адвокатського запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як десять сторінок, адвокат зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір таких витрат не може перевищувати граничні норми витрат на копіювання та друк, встановлені Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".
І цитата з Закону про ОСББ: « Співвласник має право знайомитися з протоколами установчих та загальних зборів (крім конфіденційної інформації про фізичних осіб), власними листками опитування, зведеною інформацією про результати голосування кожного із співвласників (крім конфіденційної інформації про фізичних осіб), а також за власний рахунок робити з них виписки і копії та отримувати їх копії в електронній формі; одержувати в установленому порядку інформацію про діяльність об'єднання; Об’єднання на вимогу співвласника зобов'язане надати йому для ознайомлення всі свої фінансові звіти».

Додатково читайте на форумі тут, а також за цим посиланням.


Визнання недійсним рішення зборів співвласників ОСББ / Суд визнання недійсним протоколу зборів ОСББ 2023
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 5 мес., 2 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
  • 2
Время создания страницы: 0.15 секунд