В 2010 р. Господарським судом м. Києва прийнято рішення про стягнення з ТОВ «ТВ-Транс» на користь нідерландської компанії «Верхувен Холдінг Уден Б.В.» (клієнта бюро) суми 9 899 916, 20 грн. у зв’язку з виходом останнього зі складу учасників товариства. Виплата розрахована виходячи з дійсної (ринкової), а не заниженої балансової, вартості активів відповідача за вирахуванням зобов”язань на дату виходу.

Не погоджуючись із сумою, відповідач подав апеляцію, в процесі якої заявив про виявлення необлікованих в пасиві зобов”язань на дату виходу 31.12.2006 р. Він змінив показники балансу на 31.12.2006 р., що, на його думку, повинно зменшити суму виплати і надав змінений баланс. За клопотанням юристів була призначена додаткова судово-економічна експертиза, яка встановила, що зміни в баланс на 31.12.2006 р. не підтверджуються документально і не відповідають положенням (стандартам) бухгалтерського обліку. За період з 2008 року в справі проведено 5 судових економічних та оціночних експертиз. В результаті Київський апеляційний господарський суд у лютому 2012 р. підтвердив рішення на користь клієнта.

Не дивлячись на несплату боргу, судом за заявою відповідача знято заборону на продаж його нерухомості, накладену 4 роки тому, що фактично дозволяє продати майно і не сплатити за судовим рішенням.
Знімаючи заборону, суд послався на Закон “Про підприємства в Україні”, який скасовано 8 років тому (!). Такі дії високоімовірно свідчать про корупцію. Адвокатом бюро підготовлено касаційну скаргу на зняття заборони для забезпечення гарантії стягнення за судовим рішенням.