15 місяців судового процесу проти ГУ Національної поліції в Київській області.

15 місяців судового процесу проти ГУ Національної поліції в Київській області.

Справа про звільнення поліцейського, який після початку війни, просидівши 3 дні в відділенні поліції з виданою зброєю без розпоряджень керівництва, 26.02.2022 вибув у село Мотижин, де в складі тероборони 10 днів займався блокуванням проїзду рф-ської техніки й корегуванням вогню української артилерії, що унеможливило проїзд колони з понад 200 одиниць до Києва.

Департамент з захисту державності СБУ відзначив його грамотою, а ГУ Нацполіції в Київській області – звільненням зі служби за безпідставний невихід на роботу в ті 10 днів.

В адміністративному суді довелося доказувати дотримання поліцейським Присяги, фактичне виконання функціональних завдань з захисту України в умовах воєнного стану та порушення процедури ухвалення наказу ГУНП про звільнення з посади слідчого.

Судовою постановою після витребування доказів щодо службових повноважень працівників поліції, допиту начальника РУП, його заступника, голови дисциплінарної комісії скасовано наказ про звільнення, поновлено на посаді слідчого, стягнуто грошове забезпечення за час вимушеного прогулу, допущено рішення до негайного виконання.

Детально про аргументи позову на захист клієнта - у статті на сайті бюро.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Справа про звільнення поліцейського, який після початку війни, просидівши 3 дні в відділенні поліції з виданою зброєю без розпоряджень керівництва, 26.02.2022 вибув у село Мотижин, де в складі тероборони 10 днів займався блокуванням проїзду рф-ської техніки й корегуванням вогню української артилерії, що унеможливило проїзд колони з понад 200 одиниць до...

Успішно завершено захист клієнтки в справі про поділ житлового будинку 194 кв.м. та грошових коштів після розірвання шлюбу. Чоловіком позбавлено дружину доступу в будинок, продано два автомобілі, самочинно добудовано мансарду над будинком і використано його під готель. Задум покладався на неможливість віднайдення готівки від продажу автомобілів і усталену...

Судом першої інстанції задоволено позов про визнання недійсним договору продажу 6-К квартири площею 181 кв.м. на Майдані Незалежності в м. Києві. Банк продав право вимоги кредитного боргу в сумі 3,6 млн.грн., забезпеченого іпотекою квартири. Ринкова вартість предмета застави - 21 млн.грн.

В 2017 році...