15 місяців судового процесу проти ГУ Національної поліції в Київській області.

15 місяців судового процесу проти ГУ Національної поліції в Київській області.

Справа про звільнення поліцейського, який після початку війни, просидівши 3 дні в відділенні поліції з виданою зброєю без розпоряджень керівництва, 26.02.2022 вибув у село Мотижин, де в складі тероборони 10 днів займався блокуванням проїзду рф-ської техніки й корегуванням вогню української артилерії, що унеможливило проїзд колони з понад 200 одиниць до Києва.

Департамент з захисту державності СБУ відзначив його грамотою, а ГУ Нацполіції в Київській області – звільненням зі служби за безпідставний невихід на роботу в ті 10 днів.

В адміністративному суді довелося доказувати дотримання поліцейським Присяги, фактичне виконання функціональних завдань з захисту України в умовах воєнного стану та порушення процедури ухвалення наказу ГУНП про звільнення з посади слідчого.

Судовою постановою після витребування доказів щодо службових повноважень працівників поліції, допиту начальника РУП, його заступника, голови дисциплінарної комісії скасовано наказ про звільнення, поновлено на посаді слідчого, стягнуто грошове забезпечення за час вимушеного прогулу, допущено рішення до негайного виконання.

Детально про аргументи позову на захист клієнта - у статті на сайті бюро.

Новости бюро

ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ
Следите за новостями Юридического Бюро Писаренко, изменениями в законодательстве и последними тенденциями в вашей сфере. Будут только полезные письма.