За скаргою адвоката Писаренка О.О. притягнено до дисциплінарної відповідальності адвоката Баклана Р.В.

За скаргою адвоката Писаренка О.О. притягнено до дисциплінарної відповідальності адвоката Баклана Р.В.

Дисциплінарна палата кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області позбавила адвоката Баклана Руслана Вікторовича права на заняття адвокатською діяльністю та анулювала свідоцтво №3985 за грубе порушення адвокатом Бакланом Р.В. Правил адвокатської етики за скаргою адвоката Писаренка Олександра Олексійовича та ряду постраждалих осіб щодо незабезпечення адвокатом Бакланом Р.В. збереження адвокатської таємниці, неповернення ним взятих у ряду осіб, в т.ч. клієнтів, грошових коштів в особливо крупній сумі, ухиленням від надання адвокатських послуг на отримані від клієнтів аванси.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...