За скаргою адвоката Писаренка О.О. притягнено до дисциплінарної відповідальності адвоката Баклана Р.В.

За скаргою адвоката Писаренка О.О. притягнено до дисциплінарної відповідальності адвоката Баклана Р.В.

Дисциплінарна палата кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області позбавила адвоката Баклана Руслана Вікторовича права на заняття адвокатською діяльністю та анулювала свідоцтво №3985 за грубе порушення адвокатом Бакланом Р.В. Правил адвокатської етики за скаргою адвоката Писаренка Олександра Олексійовича та ряду постраждалих осіб щодо незабезпечення адвокатом Бакланом Р.В. збереження адвокатської таємниці, неповернення ним взятих у ряду осіб, в т.ч. клієнтів, грошових коштів в особливо крупній сумі, ухиленням від надання адвокатських послуг на отримані від клієнтів аванси.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...