Касаційна скарга клієнта в справі про банкрутство опонента задоволена Вищим господарським судом України.

Касаційна скарга клієнта в справі про банкрутство опонента задоволена Вищим господарським судом України.

Касаційна скарга, подана в інтересах нідерландського клієнта, щодо перегляду за нововиявленими обставинами справи про банкрутство українського боржника, була задоволена ВГСУ в повному обсязі.

В результаті розгляду касаційної скарги справу передано до Господарського суду Полтавської області, а не до суду за місцезнаходженням банкрута.

ВГСУ погодився з нашими касаційними аргументами щодо неможливості розгляду справи суддями Господарського суду Cумської області, які не мають спеціалізації в банкрутстві.

Банкрутство боржника має бути переглянуто для задоволення кредиторських вимог клієнта. Справа розглядається з 2012 року.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...