Успішний судовий захист справ ОСББ на 3,3 млн. грн.

Успішний судовий захист справ ОСББ на 3,3 млн. грн.

Досягнено позитивного рішення за комплексним позовом до ОСББ. За 6-ма пунктами вимог опонентом доводилася неправомірність витрат на гідроізоляцію паркінгу і розтрату коштів банківського депозиту. Спростування доказами і доведення законності дій і рішень ОСББ привели до результату.

В позові відмовлено. Клієнту компенсовано сплачений гонорар за рахунок позивача. Боротьба тривала 2,5 роки в 26 засіданнях. 

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Податок на доходи фізичних осіб та штрафні санкції нараховані ПОКУПЦЮ при купівлі частки в статутному капіталі по ціні нижче номіналу. ДПС вважає різницю доходом і нарахувала до сплати 3336000,00 гривень ПДФО, ВЗ та штрафних санкцій. Було подано адміністративний позов про скасування податкових повідомлень-рішень за правовою позицією, розробленою бюро. Позов...

Здійснено юридичний аналіз спору про одностороннє розірвання договору на продакшн і розповсюдження відеороликів зі сторони Держтелерадіо України. Зібрано пакет доказів. Виконано фактичне і правове обгрунтування позову про визнання недійсним розірвання договору замовником. Позов подано до господарського суду. Очікується попереднє засідання.

Верховним Судом відкрито провадження за касаційною скаргою, поданою в інтересах клієнта бюро, щодо визначення судової юрисдикції спору про визнання недійсними рішень загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку та неправомірним витрачання коштів об'єднання співвласників. У справі, яка розглядалася з 2016 року, цивільним судом першої інстанції...