Успішний судовий захист справ ОСББ на 3,3 млн. грн.

Успішний судовий захист справ ОСББ на 3,3 млн. грн.

Досягнено позитивного рішення за комплексним позовом до ОСББ. За 6-ма пунктами вимог опонентом доводилася неправомірність витрат на гідроізоляцію паркінгу і розтрату коштів банківського депозиту. Спростування доказами і доведення законності дій і рішень ОСББ привели до результату.

В позові відмовлено. Клієнту компенсовано сплачений гонорар за рахунок позивача. Боротьба тривала 2,5 роки в 26 засіданнях. 

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...