Супровід спору щодо державної реєстрації в МОЗУ косметичного бальзаму як лікарського засобу.

Супровід спору щодо державної реєстрації в МОЗУ косметичного бальзаму як лікарського засобу.

Надано комплексні консультації та супровід досудового врегулювання щодо повернення авансу за партію незареєстрованого лікарського косметичного засобу.

Сплачена іноземним покупцем партія вітчизняного косметичного бальзаму із вмістом лікарської субстанції недопустима для продажу в країнах Євросоюзу через заборону Міністерством охорони здоров'я Чехії та розпорядження Європейської комісії про вилучення з ринку для продавців. Листом МОЗ України на запит у справі підтверджено необхідність держреєстрації бальзаму з активним фармацевтичним інгредієнтом в якості лікарського засобу в Україні.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Податок на доходи фізичних осіб та штрафні санкції нараховані ПОКУПЦЮ при купівлі частки в статутному капіталі по ціні нижче номіналу. ДПС вважає різницю доходом і нарахувала до сплати 3336000,00 гривень ПДФО, ВЗ та штрафних санкцій. Було подано адміністративний позов про скасування податкових повідомлень-рішень за правовою позицією, розробленою бюро. Позов...

Здійснено юридичний аналіз спору про одностороннє розірвання договору на продакшн і розповсюдження відеороликів зі сторони Держтелерадіо України. Зібрано пакет доказів. Виконано фактичне і правове обгрунтування позову про визнання недійсним розірвання договору замовником. Позов подано до господарського суду. Очікується попереднє засідання.

Верховним Судом відкрито провадження за касаційною скаргою, поданою в інтересах клієнта бюро, щодо визначення судової юрисдикції спору про визнання недійсними рішень загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку та неправомірним витрачання коштів об'єднання співвласників. У справі, яка розглядалася з 2016 року, цивільним судом першої інстанції...