Супровід спору щодо державної реєстрації в МОЗУ косметичного бальзаму як лікарського засобу.

Супровід спору щодо державної реєстрації в МОЗУ косметичного бальзаму як лікарського засобу.

Надано комплексні консультації та супровід досудового врегулювання щодо повернення авансу за партію незареєстрованого лікарського косметичного засобу.

Сплачена іноземним покупцем партія вітчизняного косметичного бальзаму із вмістом лікарської субстанції недопустима для продажу в країнах Євросоюзу через заборону Міністерством охорони здоров'я Чехії та розпорядження Європейської комісії про вилучення з ринку для продавців. Листом МОЗ України на запит у справі підтверджено необхідність держреєстрації бальзаму з активним фармацевтичним інгредієнтом в якості лікарського засобу в Україні.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

122 кв.м. у київській новобудові повернено клієнту від "Альфа-банку" за рішенням першої інстанції. Визнані протиправними дії Укрсоцбанку (як правопопередника) зі стягнення нерухомості клієнта. Скасовано рішення та записи державного реєстратора щодо власності банку на квартиру в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Судовий процес тривав 5...

Судом першої інстанції за клопотанням в інтересах клієнта накладено арешт на стягнену банком квартиру до вирішення позову про визнання такого стягнення протиправним. Апеляційною колегією відмовлено в апеляційній скарзі банку про скасування арешту.

Забезпечення позову залишено в силі для убезпечення клієнта від завчасного відчуження стягненої банком...

У зв’язку з розширенням номенклатури та території продажу товарів подано на реєстрацію в Україні знак для товарів та послуг за 9 та 37 класами Міжнародної класифікації товарів та послуг.

Через Мадридську систему Світової організації інтелектуальної власності (WIPO) подано на реєстрацію знак для товарів та послуг...