Супровід спору щодо державної реєстрації в МОЗУ косметичного бальзаму як лікарського засобу.

Супровід спору щодо державної реєстрації в МОЗУ косметичного бальзаму як лікарського засобу.

Надано комплексні консультації та супровід досудового врегулювання щодо повернення авансу за партію незареєстрованого лікарського косметичного засобу.

Сплачена іноземним покупцем партія вітчизняного косметичного бальзаму із вмістом лікарської субстанції недопустима для продажу в країнах Євросоюзу через заборону Міністерством охорони здоров'я Чехії та розпорядження Європейської комісії про вилучення з ринку для продавців. Листом МОЗ України на запит у справі підтверджено необхідність держреєстрації бальзаму з активним фармацевтичним інгредієнтом в якості лікарського засобу в Україні.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...