Супровід спору щодо державної реєстрації в МОЗУ косметичного бальзаму як лікарського засобу.

Супровід спору щодо державної реєстрації в МОЗУ косметичного бальзаму як лікарського засобу.

Надано комплексні консультації та супровід досудового врегулювання щодо повернення авансу за партію незареєстрованого лікарського косметичного засобу.

Сплачена іноземним покупцем партія вітчизняного косметичного бальзаму із вмістом лікарської субстанції недопустима для продажу в країнах Євросоюзу через заборону Міністерством охорони здоров'я Чехії та розпорядження Європейської комісії про вилучення з ринку для продавців. Листом МОЗ України на запит у справі підтверджено необхідність держреєстрації бальзаму з активним фармацевтичним інгредієнтом в якості лікарського засобу в Україні.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...