Супровід покупки клієнтом 100% частки компанії - імпортера телекомунікаційного обладнання.

Супровід покупки клієнтом 100% частки компанії - імпортера телекомунікаційного обладнання.

Бюро консультувало інвестора при купівлі компанії-імпортера телекомунікаційного обладнання для приватних і корпоративних користувачів.

Проведена часткова юридична перевірка прав і зобов’язань підприємства.

Виконано супровід угоди з солідарною відповідальністю директора і власників часток в статутному капіталі за приховані зобов’язання компанії.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом відмовлено у позові члена «ініціативної групи» про визнання недійсним рішення загальних зборів та встановлення внесків співвласників на утримання будинку і прибудинкової території.

Судовий розгляд тривав 3,5 роки в 26-ти судових засіданнях по 7-ми томам матеріалів.

Прийнято до провадження сраву про скасування двох податкових повідомлень-рішень. Захист ґрунтується на порушенні порядку проведення позапланової податкової перевірки, відсутності повноважень ГУ ДПС м. Києва на перевірку клієнта, незаконності пояснень свідків як доказів про відсутність господарських операцій.

Обґрунтовано заперечення проти акту...

Прийнято до провадження справу про визнання протиправними дій банку з набуття у власність іпотечної нерухомості клієнта в м. Києві. Виконано збір доказів, юридичний аналіз обставин, фактичне і нормативне обгрунтування позовних вимог.

В інтересах клієнта судом накладено арешт на нерухомість для уникнення відчуження банком до вирішення справи.

...