Справа про відмову в заміні стягувача земельної ділянки в передмісті Києва.

Справа про відмову в заміні стягувача земельної ділянки в передмісті Києва.

Судом відмовлено АТ «Альфа-Банк» в заміні стягувача земельної ділянки клієнта під житлову забудову за виконавчим написом нотаріуса на іпотечному договорі, вчиненому на ім’я АТ «Укрсоцбанк», через реорганізацію банку. Хоча в інтересах клієнта висувався ряд заперечень, суд дав оцінку одному аргументу і послався на порушення судової юрисдикції за заявою банку. Ділянка залишається у власності клієнта.

Більш детально щодо спору – за цим посиланням.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...