За нашою скаргою прокуратурою ініційовано заміну слідчого й направлено лист про проведення службової перевірки.

За нашою скаргою прокуратурою ініційовано заміну слідчого й направлено лист про проведення службової перевірки.

За скаргою в інтересах клієнта в кримінальному провадженні по ст. ст. 356, 366 Кримінального кодексу Київською місцевою прокуратурою №4 направлено лист про заміну слідчого.
Також здійснено повідомлення в Головне управління поліції м. Києва щодо проведення службової перевірки слідчого у зв’язку з численними й систематичними порушеннями закону при виконанні рослідування і винесенні постанов.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...