Прес-конференція в агентстві УНІАН в інтересах нідерландського клієнта

Прес-конференція в агентстві УНІАН в інтересах нідерландського клієнта

Прес-конференція в інформаційному агентстві УНІАН адвоката Писаренка О.О., представника нідерландського міжнародного автомобільного перевізника «Верхувен Холдінг Уден Б.В.», про дії колишнього партнера клієнта, спрямовані на невиконання судових рішень та бездіяльність правоохоронних органів з дослідчої перевірки поданих від імені клієнта заяв.

Прес-реліз прес-конференції: http://press.unian.net/rus/pressnews/1/20100728

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...