Прес-конференція в агентстві УНІАН в інтересах нідерландського клієнта

Прес-конференція в агентстві УНІАН в інтересах нідерландського клієнта

Прес-конференція в інформаційному агентстві УНІАН адвоката Писаренка О.О., представника нідерландського міжнародного автомобільного перевізника «Верхувен Холдінг Уден Б.В.», про дії колишнього партнера клієнта, спрямовані на невиконання судових рішень та бездіяльність правоохоронних органів з дослідчої перевірки поданих від імені клієнта заяв.

Прес-реліз прес-конференції: http://press.unian.net/rus/pressnews/1/20100728

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...