Постанова Верховного Суду на користь клієнта в податковому спорі на 4,600 млн.грн.

Постанова Верховного Суду на користь клієнта в податковому спорі на 4,600 млн.грн.

Касаційним адміністративним судом ухвалено кінцеве рішення. Підтверджено необґрунтованість нарахування 4 млн. податку на прибуток та 0,6 млн штрафу. Відмовлено у касаційній скарзі ГУДПС м. Києва і залишено в силі попереднє скасування податкового повідомлення-рішення. Спір виник через сумніви про реальність господарських операцій клієнта. Справа розглядалася судами неодноразово з 2012 року.  

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Якщо суди працюють, то держава сильна. Не тільки київські суди, а й багато з районів колишньої окупації чи небезпеки, повернулися до розгляду цивільних справ.

Особливо приємно зустріти професійність, організованість і оперативність дистанційного розгляду в справах клієнтів.

Малинський райсуд Житомирської області – арешт на будівлю,...

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...