Подано апеляційну скаргу і скаргу проти судді в Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Подано апеляційну скаргу і скаргу проти судді в Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

В Господарський суд Сумської області від імені клієнта подано заяву про порушення справи про банкрутство боржника на суму основного боргу 3 760 857,10 грн. Борг не сплачений з 31.12.2008 р. і увесь час був предметом спорів в судах всіх інстанцій, включаючи новий розгляд. Боржник перебуває в процесі ліквідації по рішенню своїх зборів учасників. Виконавче провадження, відкрите більше 3 міс. тому, було завершено Державною виконавчою службою без реального стягнення боргу, арешти зняті і виконавчий документ переданий ліквідаційній комісії через 1,5 міс. з дня відкриття. Ліквідаційна комісія продовжує несплату боргу, не дивлячись на наявність у боржника доходів і майна. По закону кредитор має право ініціювати справу про банкрутство, якщо його вимоги по судовому рішенню не сплачені більше 3 місяців.
Не дивлячись на це, заступник голови Господарського суду Сумської області суддя Спиридонова Н.О. повернула заяву без розгляду, вказавши, що виконавчий документ знаходився в ДВС менше 3 міс.
Слідуючи такій логіці, кредитор ніколи не зможе ініціювати справу про банкрутство боржника і отримати борги, якщо останній перебуває в процедурі ліквідації й утримує у себе виконавчий документ.
У зв”язку з порушенням ухвалою інтересів клієнта адвокатом обгрунтовано й подано апеляційну скаргу і скаргу про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Додаткову інформацію по проблематиці банкрутства, можливо, знайдете в публікаціях на сторінці “Статті”.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...