Подано апеляційну скаргу і скаргу проти судді в Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Подано апеляційну скаргу і скаргу проти судді в Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

В Господарський суд Сумської області від імені клієнта подано заяву про порушення справи про банкрутство боржника на суму основного боргу 3 760 857,10 грн. Борг не сплачений з 31.12.2008 р. і увесь час був предметом спорів в судах всіх інстанцій, включаючи новий розгляд. Боржник перебуває в процесі ліквідації по рішенню своїх зборів учасників. Виконавче провадження, відкрите більше 3 міс. тому, було завершено Державною виконавчою службою без реального стягнення боргу, арешти зняті і виконавчий документ переданий ліквідаційній комісії через 1,5 міс. з дня відкриття. Ліквідаційна комісія продовжує несплату боргу, не дивлячись на наявність у боржника доходів і майна. По закону кредитор має право ініціювати справу про банкрутство, якщо його вимоги по судовому рішенню не сплачені більше 3 місяців.
Не дивлячись на це, заступник голови Господарського суду Сумської області суддя Спиридонова Н.О. повернула заяву без розгляду, вказавши, що виконавчий документ знаходився в ДВС менше 3 міс.
Слідуючи такій логіці, кредитор ніколи не зможе ініціювати справу про банкрутство боржника і отримати борги, якщо останній перебуває в процедурі ліквідації й утримує у себе виконавчий документ.
У зв”язку з порушенням ухвалою інтересів клієнта адвокатом обгрунтовано й подано апеляційну скаргу і скаргу про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Додаткову інформацію по проблематиці банкрутства, можливо, знайдете в публікаціях на сторінці “Статті”.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...