Подано апеляційну скаргу і скаргу проти судді в Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Подано апеляційну скаргу і скаргу проти судді в Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

В Господарський суд Сумської області від імені клієнта подано заяву про порушення справи про банкрутство боржника на суму основного боргу 3 760 857,10 грн. Борг не сплачений з 31.12.2008 р. і увесь час був предметом спорів в судах всіх інстанцій, включаючи новий розгляд. Боржник перебуває в процесі ліквідації по рішенню своїх зборів учасників. Виконавче провадження, відкрите більше 3 міс. тому, було завершено Державною виконавчою службою без реального стягнення боргу, арешти зняті і виконавчий документ переданий ліквідаційній комісії через 1,5 міс. з дня відкриття. Ліквідаційна комісія продовжує несплату боргу, не дивлячись на наявність у боржника доходів і майна. По закону кредитор має право ініціювати справу про банкрутство, якщо його вимоги по судовому рішенню не сплачені більше 3 місяців.
Не дивлячись на це, заступник голови Господарського суду Сумської області суддя Спиридонова Н.О. повернула заяву без розгляду, вказавши, що виконавчий документ знаходився в ДВС менше 3 міс.
Слідуючи такій логіці, кредитор ніколи не зможе ініціювати справу про банкрутство боржника і отримати борги, якщо останній перебуває в процедурі ліквідації й утримує у себе виконавчий документ.
У зв”язку з порушенням ухвалою інтересів клієнта адвокатом обгрунтовано й подано апеляційну скаргу і скаргу про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Додаткову інформацію по проблематиці банкрутства, можливо, знайдете в публікаціях на сторінці “Статті”.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...