План реорганізації акціонерного товариства при відсутності мажоритарного акціонера.

План реорганізації акціонерного товариства при відсутності мажоритарного акціонера.

Здійснено юридичний аналіз володіння акціями, приведення діяльності товариства у відповідність з законом, застосовано можливості і недоліки правового регулювання та розроблено покроковий план перетворення ЗАТ у товариство з обмеженою відповідальністю при відсутності мажоритарного акціонера – юридичної особи-нерезидента через припинення останнього в країні реєстрації. Зібрано пакет документів в Україні та Білорусі для реалізації доручення клієнта. Організаційні і підготовчі дії для реорганізації тривають.

Аспекти реорганізації товариств - в статті за посиланням.    

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...