План реорганізації акціонерного товариства при відсутності мажоритарного акціонера.

План реорганізації акціонерного товариства при відсутності мажоритарного акціонера.

Здійснено юридичний аналіз володіння акціями, приведення діяльності товариства у відповідність з законом, застосовано можливості і недоліки правового регулювання та розроблено покроковий план перетворення ЗАТ у товариство з обмеженою відповідальністю при відсутності мажоритарного акціонера – юридичної особи-нерезидента через припинення останнього в країні реєстрації. Зібрано пакет документів в Україні та Білорусі для реалізації доручення клієнта. Організаційні і підготовчі дії для реорганізації тривають.

Аспекти реорганізації товариств - в статті за посиланням.    

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...