Стягнення відповідальності 12 100 000 млн. грн. з власника та колишнього директора ліквідованого підприємства в сумі за невиплату боргу кредитору.

Стягнення відповідальності 12 100 000 млн. грн. з власника та колишнього директора ліквідованого підприємства в сумі за невиплату боргу кредитору.

При новому апеляційному розгляді суд згідно наших аргументів стягнув на користь клієнта 12,1 млн. грн. з власника та голови ліквідаційної комісії боржника в якості солідарної відповідальності за несплату вимог кредитора у банкрутстві.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...