Нова справа. Витребування квартири при рейдерському заволодінні.

Нова справа. Витребування квартири при рейдерському заволодінні.

Прийнято справу про захист власності на 3-кімн. квартиру по вул. Лютеранській в м. Києві. Подано позов про витребування квартири від третього покупця у зв’язку з початковим її вибуттям із власності клієнта на підставі підробленого договору. Заявлено вимоги про визнання недійсними договорів іпотеки квартири. Подано клопотання про забезпечення позову та витребування доказів протиправного заволодіння квартирою рейдером.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Якщо суди працюють, то держава сильна. Не тільки київські суди, а й багато з районів колишньої окупації чи небезпеки, повернулися до розгляду цивільних справ.

Особливо приємно зустріти професійність, організованість і оперативність дистанційного розгляду в справах клієнтів.

Малинський райсуд Житомирської області – арешт на будівлю,...

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...