Нова справа. Витребування квартири при рейдерському заволодінні.

Нова справа. Витребування квартири при рейдерському заволодінні.

Прийнято справу про захист власності на 3-кімн. квартиру по вул. Лютеранській в м. Києві. Подано позов про витребування квартири від третього покупця у зв’язку з початковим її вибуттям із власності клієнта на підставі підробленого договору. Заявлено вимоги про визнання недійсними договорів іпотеки квартири. Подано клопотання про забезпечення позову та витребування доказів протиправного заволодіння квартирою рейдером.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...