Комплексне планування оподаткування митом та ПДВ імпортованої побутової техніки.

Комплексне планування оподаткування митом та ПДВ імпортованої побутової техніки.

В інтересах клієнта виконано планування оподаткування митом і податком на додану вартість товарів, що імпортуються в Україну.

Надано юридичні консультації щодо визначення митної вартості товару для цілей оподаткування, обов'язків по сплаті податків постачальником-нерезидентом і імпортером-резидентом при різних умовах поставки Інкотермс 2010.

Послуги виконані для оптимізації податкових витрат і сприяння ціновій конкурентоспроможності імпортного товару при веденні бізнесу клієнтом.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...