Клопотання клієнта про закриття 3-річного кримінального провадження розглядатиметься судом.

Клопотання клієнта про закриття 3-річного кримінального провадження розглядатиметься судом.

Апеляційний суд задовольнив скаргу в інтересах посадової особи на відмову слідчого судді розглянути клопотання.

В порушення граничного 18-місячного терміну клієнтові не пред’явлено підозру після 42 місяців досудового розслідування по ч.1 ст. 190 та ч.1 ст 366 КК.

Слідство ведеться про службове підроблення і заволодіння 1,8 млн. грн. за повідомленням заявників в поліцію.

Неординарність клопотання і справи продиктовані обмеженою судовою практикою.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...