Харківська апеляція скасувала ухвалу про повернення без розгляду заяви про банкрутство на 3 700 000,00 грн.

Харківська апеляція скасувала ухвалу про повернення без розгляду заяви про банкрутство на 3 700 000,00 грн.

В Господарський суд Сумської області від імені клієнта подано заяву про порушення справи про банкрутство боржника, який ліквідується, на суму більше 3 700 000,00 грн. Борг не сплачений з 2009 р. Державна виконавча служба закінчила виконавче провадження через 1,5 міс. з дня його відкриття. По закону кредитор має право ініціювати справу про банкрутство, якщо його вимоги по судовому рішенню не сплачені більше 3 місяців. Не дивлячись на це, суддя Господарського суду Сумської області Костенко Л. повернула заяву без розгляду, вказавши, що:
виконавчий документ знаходився в ДВС менше 3 міс.;
доверенність клієнта не дає права юристам подавати заяви про банкрутство.
Обидва висновки явно суперечать закону і змісту доверенності.
По нашій апеляційній скарзі Харківським апеляційним господарським судом скасовано вказану ухвалу Господарського суду Сумської області.
Адвокатом подано також скаргу про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...