Харківська апеляція скасувала ухвалу про повернення без розгляду заяви про банкрутство на 3 700 000,00 грн.

Харківська апеляція скасувала ухвалу про повернення без розгляду заяви про банкрутство на 3 700 000,00 грн.

В Господарський суд Сумської області від імені клієнта подано заяву про порушення справи про банкрутство боржника, який ліквідується, на суму більше 3 700 000,00 грн. Борг не сплачений з 2009 р. Державна виконавча служба закінчила виконавче провадження через 1,5 міс. з дня його відкриття. По закону кредитор має право ініціювати справу про банкрутство, якщо його вимоги по судовому рішенню не сплачені більше 3 місяців. Не дивлячись на це, суддя Господарського суду Сумської області Костенко Л. повернула заяву без розгляду, вказавши, що:
виконавчий документ знаходився в ДВС менше 3 міс.;
доверенність клієнта не дає права юристам подавати заяви про банкрутство.
Обидва висновки явно суперечать закону і змісту доверенності.
По нашій апеляційній скарзі Харківським апеляційним господарським судом скасовано вказану ухвалу Господарського суду Сумської області.
Адвокатом подано також скаргу про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...