Функціонує правосуддя / Юридичний захист діє.

Функціонує правосуддя / Юридичний захист діє.

Якщо суди працюють, то держава сильна. Не тільки київські суди, а й багато з районів колишньої окупації чи небезпеки, повернулися до розгляду цивільних справ.

Особливо приємно зустріти професійність, організованість і оперативність дистанційного розгляду в справах клієнтів.

Малинський райсуд Житомирської області – арешт на будівлю, витребування доказів,  відеоконференція у спорі про недійсність електронних торгів ДП «Сетам» для АТ «Ощадбанк», залучення співвідповідача – усе за 1 місяць.

Ріпкинський райсуд Чернігівської області – ввічливість по телефону, фінальне засідання проти АТ «Альфабанк», зустрічний позов клієнта, відшкодування адвокатського гонорару -  в межах місяця.

Є і навпаки. Із Оболонського райсуду м. Києва суддю мобілізовано до армії. Після двох років розгляду, доказування та підходу до судової експертизи щодо фіктивності договору все починаємо спочатку з новим суддею.

А у антирейдерській справі московська жіночка мала сміливість (чи зухвальство) подати апеляцію після початку війни. Хоче квартиру в Києві від шахрая, а не власника.

В України все буде добре. Російський фашизм та сила будуть знищені. А ми відбудуємося і процвітатимемо!   

04 червня 2022 р. 

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Завершено сукупність юридичних заходів для державної реєстрації прав на київську квартиру на Оболоні, приватизовану у 1993 році, на ім’я 2-х співвласників, які емігрували з України 23 роки тому, та одного спадкоємця, який пропустив строк на прийняття спадщини. Першому зі співвласників належала частка в результаті приватизації, другому - як заповідана...

Справа з захисту власності на 2-К квартиру на вулиці Лютеранській, якою заволоділи шахраї на підставі підробних документів. У центральних судах, як у Печерському чи Шевченківському, це довго й іноді судді ухвалюють дивні рішення або не постановляють доцільних. За останні 2 роки довелося оскаржувати судові ухвали, які перешкоджають розглядові, 3 рази....

Виконано юридичний супровід поділу 7-ми об’єктів нерухомості у м. Києві та 2-х автомобілів шляхом укладення договору про поділ спільного майна подружжя. Угодою припинено спільну сумісну власність на майно, нажите у шлюбі. Право особистої приватної власності кожної зі сторін на погоджені квартири та паркомісця зареєстроване у Державному реєстрі речових прав...