Захист в господарському суді відкриття виконавчого провадження в інтересах нідерландського клієнта на 580000,00 євро.

Захист в господарському суді відкриття виконавчого провадження в інтересах нідерландського клієнта на 580000,00 євро.

Бюро виступило юридичним представником нідерландського позивача в суді за скаргою боржника про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження за судовим рішенням про стягнення позики та процентів на 580 000,00 євро. Рішення на користь клієнта бюро постановлено в 2010 році і вступило в силу після апеляційного перегляду в 2011 році.

Щоб затягнути виконавче провадження український боржник подав вказану скаргу.

Адвокатом бюро доведено, що боржнику вчасно повідомлено про відкриття виконавчого провадження. Скарга залишена судом без розгляду через пропуск процесуального строку на її подання.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...