Захист в господарському суді відкриття виконавчого провадження в інтересах нідерландського клієнта на 580000,00 євро.

Захист в господарському суді відкриття виконавчого провадження в інтересах нідерландського клієнта на 580000,00 євро.

Бюро виступило юридичним представником нідерландського позивача в суді за скаргою боржника про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження за судовим рішенням про стягнення позики та процентів на 580 000,00 євро. Рішення на користь клієнта бюро постановлено в 2010 році і вступило в силу після апеляційного перегляду в 2011 році.

Щоб затягнути виконавче провадження український боржник подав вказану скаргу.

Адвокатом бюро доведено, що боржнику вчасно повідомлено про відкриття виконавчого провадження. Скарга залишена судом без розгляду через пропуск процесуального строку на її подання.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...