Захист в господарському суді відкриття виконавчого провадження в інтересах нідерландського клієнта на 580000,00 євро.

Захист в господарському суді відкриття виконавчого провадження в інтересах нідерландського клієнта на 580000,00 євро.

Бюро виступило юридичним представником нідерландського позивача в суді за скаргою боржника про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження за судовим рішенням про стягнення позики та процентів на 580 000,00 євро. Рішення на користь клієнта бюро постановлено в 2010 році і вступило в силу після апеляційного перегляду в 2011 році.

Щоб затягнути виконавче провадження український боржник подав вказану скаргу.

Адвокатом бюро доведено, що боржнику вчасно повідомлено про відкриття виконавчого провадження. Скарга залишена судом без розгляду через пропуск процесуального строку на її подання.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Судом задоволено позов про витребування 3-кімн. квартири клієнта на Оболонських Липках в м. Києві з незаконного володіння рейдера.

Судом витребувано докази відсутності нотаріального посвідчення договору купівлі квартири рейдером і скасовано реєстрацію його власності в Державному реєстрі прав на нерухомість.

Раніше у справі отримано ухвалу...

При захисті клієнта від стягнення надмірної суми збитків від залиття квартири позивача призначено експертизу. Судом задоволено клопотання в інтересах клієнта щодо судової оціночно-будівельної експертизи для визначення розміру матеріальної шкоди. Клопотання обґрунтоване неправильністю розрахунків позивача та наданого ним акту визначення вартості вимог,...

Судом постановлено додаткове рішення по заяві в інтересах приватного клієнта бюро. Стягнено з АТ "Альфа-банк" частину адвокатського гонорару за ведення справи про оспорювання виконавчого напису нотаріуса та зупинення стягнення кредитного боргу. У квітні 2021 р. судом задоволено позов і визнано таким, що не підлягає виконанню, виконавчий напис нотаріуса...