Бюро захистило громадянина США від конфіскації автомобіля

Бюро захистило громадянина США від конфіскації автомобіля

Бюро захистило інтереси громадянина США в Солом”янському районному суді м. Києва в адміністративній справі про конфіскацію автомобіля Мерседес Бенц S550.

Прокуратура Солом”янського району представляла інтереси держави, доказуючи порушення клієнтом митних правил при тимчасовому ввозі авто.

Адвокатом доведено в суді, що прострочка зворотного вивезення автомобіля сталася по об”єктивним обставинам, що не залежали від клієнта,  а також, що конфіскація є неспівмірним правопорушенню покаранням.

Судом відмовлено в конфіскації.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...