Бюро захистило громадянина США від конфіскації автомобіля

Бюро захистило громадянина США від конфіскації автомобіля

Бюро захистило інтереси громадянина США в Солом”янському районному суді м. Києва в адміністративній справі про конфіскацію автомобіля Мерседес Бенц S550.

Прокуратура Солом”янського району представляла інтереси держави, доказуючи порушення клієнтом митних правил при тимчасовому ввозі авто.

Адвокатом доведено в суді, що прострочка зворотного вивезення автомобіля сталася по об”єктивним обставинам, що не залежали від клієнта,  а також, що конфіскація є неспівмірним правопорушенню покаранням.

Судом відмовлено в конфіскації.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Друзі! Зараз кожна сума в бюджеті – підтримка захисту України. Бюро закликає долучитися до допомоги державі та армії вигідною оплатою подвійного призначення.

Сплачуйте спеціальний збір і отримуйте звільнення від 18% податку на доходи фізичних осіб від операцій з вартісним майном в майбутньому після перемоги.

Це застосовно для власників майна...

За встановленим порядком при поданні останньої цінової пропозиції за 5 хвилин до завершення електронних торгів, вони автоматично продовжуються на 30 хвилин від часу її подачі. Добровільний продаж нерухомості банком оголошено було на аукціоні з 9:00 до 18:00 годин.

При боротьбі клієнта з конкурентом до останніх секунд торги завершено о 18:25 після...

Розпочато захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. у виконавчому провадженні на користь Фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" за написом нотаріуса Личука Т.В. Права вимоги на несплачену частини кредиту в сумі 71905 грн. передано від ПАТ КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС", після чого остання звернулася за нотаріальним написом, збільшивши борг в 11...