КРЕДИТНИЙ СПІР З ФК "ЕЛІТ ФІНАНС". СУД НА СТОРОНІ КЛІЄНТА.

КРЕДИТНИЙ СПІР З ФК "ЕЛІТ ФІНАНС". СУД НА СТОРОНІ КЛІЄНТА.

Захищав приватного позичальника проти необгрунтованого стягнення на користь фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС" 779 000 грн.

Вимога на несплачений кредит в 72 000 грн., підтверджена судовим рішенням, продана була від КБ «Надра».

Після цього фінкомпанія збільшила її в 11 разів і пред'явила клієнту з використанням виконавчого напису нотаріуса Личука Т.В. та арештів у виконавчому провадженні.

Нотаріальні написи по кредитам це юридично нескладна категорія спорів. Однак через підступність і секретність відкриття виконавчого провадження за ними клієнту спричиняється чимало неприємностей і безпідставні стягнення.

Справу завершено за 10 місяців.

Перемоги і процвітання Україні! Знищення рашизму!

Коментарі

А в чому секретність та підступність відкриття? Зайшов в АСВП та бачиш - відкрите чи ні.

Про отримання напису кредитор не повідомляє позичальника. А той не припускає, що може бути відкрите виконавче провадження. Бам ефект. Зненацька гроші та майно під арештами.

якщо взяв у банка гроші та не повернув, то не треба сподіватись, що це так мене. Принаймні, в межах строків п.д. А відповідно, цілком очікувано можна чекати на позов або відкриття в.п. нампідставі в.н. А ти більше, що кредитор, з вірогідністю 99,9/ надсилав боржнику вимогу про повернення боргу. Без доказів такого надсилання нотарь би не вчинив в.н. Тому ніякої несподіваності в тому, що при наявності боргу перед фін.установою було видано в.н. та відкрито в.п. - немає. Боржник же знав про борг? Знав. Ну то й все ( про незаконність самого в.н. не говоримо, тцт зрозуміло, що це цидулки, на яких заробляють недобросовісні нотарі та п.виконавці).

Воно так є у деяких позичальників, як ви описали. Але бувають у клієнтів і суттєво відмінні обставини. У цій справі зобов’язання забезпечено заставою автомобіля. Є судове рішення про стягнення кредиту на користь банку з фіксацією тіла, процентів та пені на 72 тис. За ним 3 роки тому відкрито виконавче провадження, у якому позичальник сплатив близько 50% щомісячними відрахуваннями із зарплатні. І тут з’являється нове ВП й арешт на стягнення 779 тис. по нотаріальному напису на користь фінкомпанії. Це вважаю підступним і секретним поводженням зі сторони нового кредитора.

Нічого дивного та сповна очікувано, а тим більше при новому кредиторові. Про передачу права вимоги до нього старий кредитор мабуть, повідомляв). Щодо того, що є стягнення по рішенню суду, а тут раптом з'являється виконавче провадження за виконавчим написом, тут теж нічого дивного, бо ВП ВС визнала можливим продовжувати стягнення і після того, як уже було рішення суду про стягнення основного боргу. Все ж прогнозовано та очікувано, а тим більше в ситуації, коли вже навіть рішення суду було.

Сума тіла боргу та пеня зафіксовані судовим рішенням; відсотки по кредиту після закінчення строку кредитування не нараховуються, тому стягнення можливе лише на суму рішення. Залишається у нового кредитора право на проценти інфляції. Але це ніяк не 779 тис., нараховані виконавчим написом нотаріуса, базуючися на приблизно 50 тис. судового боргу.

Коментувати