Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридичний форум: Питання примусового виконання судових рішень, відкриття, зупинення, закінчення виконавчого провадження, арешт і розшук майна виконавцем, оскарження дій державного чи приватного виконавця і ін.

РУС.: Юридический форум: Вопросы принудительного исполнения судебных решений в Украине, открытие, приостановление, завершение исполнительного производства, арест и розыск имущества исполнителем, обжалование действий государственного или частного исполнителя и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Заміна сторони у виконавчому провадженні.

Заміна сторони у виконавчому провадженні. 11 мес., 2 нед. назад #4053

  • vost2003
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 5
  • Репутация: 0
Доброго дня!
Питання про заміну сторони у виконавчому провадженні.

Є рішення апеляційного суду, яке набрало законної сили ще 01.09.2016р. про задоволення вимог фізичної особи про стягнення на її користь зі страхової компанії суми страхового відшкодування та штрафних санкцій.

Постановою касаційної інстанції від 16.02.2019р. рішення апеляційного суду залишено в силі.

До виконання рішення ще не подавалося.

В липні 2019р. отримали виконавчого листа, проте станом на дату подачі виконавчого листа до виконання померла фізична особа-стягувач.

На подачу виконавчого листа до виконання залишився всього 1 місяць.

Чи треба відкривати у нотаріуса спадкову справу і заміняти сторону у виконавчому провадженні? Якщо так, то хто і як повинен писати заяву, та куди подавати тощо?

Надайте, будь-ласка, правову оцінку в даній ситуації, як правильно діяти?

Дякую.!
Изменено: 11 мес., 2 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Заміна сторони у виконавчому провадженні. 11 мес., 2 нед. назад #4054

Доброго дня!

У вашому випадку не обійтися без заміни стягувача спадкоємцем через ухвалу суду про заміну сторони виконавчого провадження у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.

Права на спадщину на страхову виплату (якщо за законом вони можуть перейти у вашому конкретному випадку) підтверджуються свідоцтвом про спадщину.

Надання детальної правової оцінки в вашій ситуації та консультації щодо обсягу, змісту і послідовності необхідних дій можливе за вашим зверненням.

Додатково щодо заміни сторони стягувача у виконавчому провадженні читайте за посиланням.
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 7 мес., 2 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Замена взыскателя в исполнительном производстве 11 мес. назад #4064

Если умер взыскатель по исполнительному листу и 2-е наследников получили соответствующее свидетельство нотариуса на наследство в виде права требования по судебному решению, то усматривается следующий план и содержание действий:

1. Обращение в суд от имени наследников с заявлениями о замене взыскателя по исполнительному листу, выданному на имя умершего взыскателя.
2. Замена в суде исполнительного листа, выданного на имя умершего взыскателя, на два исполнительных листа, выданных наследникам.
3. Обращение в отдел государственной исполнительной службы с новыми исполнительными листами о взыскании долга с должника в пользу наследников.

Предоставление адвокатом в исполнительном производстве юридических услуг возможно при заключении договора, оплате гонорара и передаче необходимых документов для подачи в суд и исполнительную службу.
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.13 секунд