Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Вилучення майна, вилучення грошей як доказів податковою
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридична практика: Накладення арешту на майно судом, зняття арешту, судова заборона на відчуження майна, заборона вчинення дій, ухвала про забезпечення позову, виконання ухвали про забезпечення позову, оскарження забезпечення позову, скасування забезпечення позову і ін.

РУС.: Юридическая практика: Наложение ареста на имущество судом в Украине, снятие ареста, судебный запрет на отчуждение имущества в Украине, запрет на осуществление действий, определение об обеспечении иска, исполнение определения об обеспечении иска, обжалование обеспечения иска, отмена обеспечения иска и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Вилучення майна, вилучення грошей як доказів податковою

Вилучення майна, вилучення грошей як доказів податковою 8 года назад #1564

  • Richardei
  • Вне сайта
  • Заблокирован
  • Постов: 2
  • Репутация: 0
Доброго дня!

Податківці забрали особисті гроші і їх визнали речовими доказами. Процес триває з 2010 року.

Ні підозри, ні обвинувачення мені за ці роки не пред’явлено, бо кримінальних правопорушень я не вчиняв. Як свідка щодо вилучених особистих грошей мене ніхто не викликав. Про перебіг кримінального провадження мені не відомо. На мій погляд кримінальна справа, в якій вилучено гроші, вже закрита.

Підкажіть, як боротися.
Изменено: 7 года, 11 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Вилучення майна, вилучення грошей як доказів податковою 7 года, 11 мес. назад #1755

Дякую за звернення!

У випадку вилучення майна чи грошей як доказів податковою поліцією вчиніть наступні дії:

1) Подати до управління поліції клопотання приблизно такого змісту:

За ст. 98 КПК гроші є речовими доказами тільки, якщо набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
29.08.2008 р. слідчим _____ за протоколом ___________ в мене здійснено вилучення грошей в сумі_______ як речових доказів.
До сьогодні вилучені гроші мені не повернено.
При цьому, ні підозри, ні обвинувачення мені за 8 років не пред’явлено і не може бути пред’явлено, бо кримінальних правопорушень я не вчиняв. Вилучені гроші кримінально протиправним шляхом я не набував.
На листа Генеральної прокурутури №________ від _________ ви не надали відповіді й вилучених грошей не повернули.
Вилучені в мене майно та гроші не є набутими кримінально протиправним шляхом або отриманими юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення, тому не є речовими доказами.
В зв’язку з цим прошу повернути мені вказану грошову суму.

2) У випадку відсутності реакції на клопотання протягом розумного строку (15-20 днів) звернутися до прокурора зі скаргою приблизно такого змісту:

За ст. 98 КПК гроші є речовими доказами тільки, якщо набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
29.08.2008 р. слідчим _____ за протоколом ___________ в мене здійснено вилучення грошей в сумі_______ як речових доказів.
До сьогодні вилучені гроші мені не повернено.
При цьому, ні підозри, ні обвинувачення мені за 8 років не пред’явлено і не може бути пред’явлено, бо кримінальних правопорушень я не вчиняв. Я думаю, що кримінальна справа, в якій вилучено гроші, вже закрита.
На листа Генеральної прокурутури №________ від _________ податкова міліція до цього часу не надала відповіді й вилучених грошей не повернула.
На моє клопотання від _________ податкова міліція не надала відповіді й вилучених грошей не повернула.
Вилучені в мене майно та гроші не є набутими кримінально протиправним шляхом або отриманими юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення, тому не є речовими доказами.
При вказаних обставинах утримання вилучених грошей податковою міліцією є незаконним і порушує моє право власності.
В зв’язку з цим прошу зобов’язати податкову міліцію виключити вилучені гроші з речових доказів та/або негайно повернути мені вказану грошову суму.

3) У випадку відсутності реакції прокурора на скаргу протягом розумного строку (15-20 днів) звернутися до слідчого судді зі скаргою в порядку ч.9 ст. 100, ст. 174 КПКУ приблизно такого змісту:

За ст. 98 КПК гроші є речовими доказами тільки, якщо набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
29.08.2008 р. слідчим _____ за протоколом ___________ в мене здійснено вилучення грошей в сумі_______ як речових доказів.
До сьогодні вилучені гроші мені не повернено.
При цьому, ні підозри, ні обвинувачення мені за 8 років не пред’явлено і не може бути пред’явлено, бо кримінальних правопорушень я не вчиняв. Як свідка щодо вилученого майна та грошей мене ніхто не викликав. Про перебіг кримінального провадження мені не відомо. На мій погляд кримінальна справа, в якій вилучено гроші, вже закрита.
На листа Генеральної прокурутури №________ від _________ податкова міліція до цього часу не надала відповіді й вилучених грошей не повернула.
На моє клопотання від _________ податкова міліція не надала відповіді й вилучених грошей не повернула.
На мою скаргу від _________ прокурутура №________ до цього часу не надала відповіді й повернення вилучених грошей мені не забезпечила.
Вилучені в мене майно та гроші не є набутими кримінальним шляхом або отриманими юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення, тому не є речовими доказами.
У цих обставинах утримання вилучених грошей податковою міліцією є незаконним і порушує моє право власності.

В зв’язку з цим прошу суд:

- скасувати арешт на вилучені гроші як докази в кримінальному провадженні, оскільки вилучені вони необґрунтовано і потреба в їх подальшому утриманні податковою міліцією відпала;
- зобов’язати податкову міліцію негайно повернути мені вказану грошову суму.



Повернення майна вилученого при обшуку / Повернення коштів вилучених при обшуку / Повернення грошей, вилучених поліцією / Послуги адвоката
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 4 года, 6 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.31 секунд