Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Банк оформив іпотечну квартиру на своє ім'я
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Порядок подання та розгляду позовів, ціна позову, витребування доказів, призначення судової експертизи, зупинення провадження, припинення провадження, повернення позову без розгляду, нововиявлені обставини, перегляд рішень Верховним Судом і ін.

РУС.: Юридический форум: Порядок подачи и рассмотрения исков в Украине, цена иска, истребование доказательств, назначение судебной экспертизы, приостановление производства, прекращение производства, возвращение иска без рассмотрения, вновь выявленные обстоятельства, пересмотр решений Верховным Судом Украины и др.
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Банк оформив іпотечну квартиру на своє ім'я

Банк оформив іпотечну квартиру на своє ім'я 1 год, 1 мес. назад #4402

  • Ura40
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 3
  • Репутация: 0
Я взяв кредит та передав в іпотеку свою квартиру.
Є рішення суду про стягнення боргу, але воно не виконане (виконавче провадження закрито ще в 2016 році)
Банк в 2020 році в рахунок боргу переоформив квартиру на себе, а я навіть про це не знав.
Зараз подав позов. У позові прошу визнати право власності за собою так як є рішення суду про стягнення з мене боргу, а подвійне стягнення порушує моє право.
Суддя у приватній бесіді каже, що позовні вимоги сформовані не вірно.
Хто знає як правильно формувати вимоги в такому позові ?

Re: Банк оформив іпотечну квартиру на своє ім'я 1 год, 1 мес. назад #4403

Добрий день! Можемо допомогти вам у вашому питанні. На юридичному захисті в іпотечних спорах знаємося.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016

Re: Банк оформив іпотечну квартиру на своє ім'я 1 год, 1 мес. назад #4404

  • Ura40
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 3
  • Репутация: 0
якщо за таким випадком не можна просити визнати право власності, то що тоді ?

Re: Банк оформив іпотечну квартиру на своє ім'я 1 год, 1 мес. назад #4405

Чи була зареєстрована ваша власність на квартиру до 2020 року в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно? Треба заявляти позов, зокрема, про припинення та/чи скасування державної реєстрації власності банку, виходячи з ряду обставин вашої справи. З вашого лаконічного опису їх не видно і надати обгрунтовану консультацію важко.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016

Re: Банк оформив іпотечну квартиру на своє ім'я 1 год, 1 мес. назад #4406

  • Ura40
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 3
  • Репутация: 0
Так реєстрація до 2020 року була.
Ситуація банальна. Банк не може стягнути борг за допомогою державного виконавця, тому оформив право власності на своє ім'я. Як я розумію це протизаконно.
Радився з багатьма адвокатами, усі кажуть що бан незаконно оформив право власності – з цим я згоден.
Ми підготували позов, адвокат каже, що треба визнавати за мною право власності. Суддя радить що не можна так просити. Три юриста п’ять думок )))
Так як правильно просити в позові? Припинити чи скасувати реєстрацію власності банку?

Re: Банк оформив іпотечну квартиру на своє ім'я 1 год, 1 мес. назад #4407

Викладення та обгрунтування позовних вимог, де предметом спору є така "дрібниця" як квартира, у справі, де відповідачем є всього-на-всього банк, якому ви не повернули гроші, вимагає відповідального підходу. Які вимоги заявляти - це можна з'ясувати виходячи з конкретних обставин вашої справи та з урахуванням законів "Про іпотеку" та "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно ....". Іще є величезна обов'язкова судова практика Верховного Суду у подібних спорах. Якщо ви все це проігноруєте, "радячися з багатьма адвокатами", то імовірність відмови в позові без права подати новий дуже висока.
Нічого протизаконного не має в тому, що банк замість судового стягнення, можливість якого він у вашому випадку вже втратив, пішов по шляху позасудового. Це його право, якщо інше не випливає з вашого договору.
Якщо ви вважаєте, що банк незаконно зареєстрував право власності на себе, то треба й оспорювати його рішення та рішення держреєстратора про таке оформлення, а наслідком задоволення позову буде скасування такої реєстрації та поновлення реєстрації за вами, як це передбачено сучасною редакцією Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно ....".
Надати обгрунтовану консультацію щодо позовних вимог у вашій конкретній справі неможливо без вивчення обставин і документів. І, вибачте за прямоту, здається, що ви налаштовані на втрату квартири, а не отримання її назад, бо так легковажно ставитеся до позову й з такою недовірою до свого адвоката.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 1 год, 1 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
  • 2
Время создания страницы: 0.14 секунд