Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Визнання недійсним рішення зборів співвласників
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Порядок подання та розгляду позовів, ціна позову, витребування доказів, призначення судової експертизи, зупинення провадження, припинення провадження, повернення позову без розгляду, нововиявлені обставини, перегляд рішень Верховним Судом і ін.

РУС.: Юридический форум: Порядок подачи и рассмотрения исков в Украине, цена иска, истребование доказательств, назначение судебной экспертизы, приостановление производства, прекращение производства, возвращение иска без рассмотрения, вновь выявленные обстоятельства, пересмотр решений Верховным Судом Украины и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Визнання недійсним рішення зборів співвласників

Визнання недійсним рішення зборів співвласників 1 год, 10 мес. назад #4087

  • rardsot
  • Вне сайта
  • Заблокирован
  • Постов: 6
  • Репутация: 0
Вітаю. Маю таку ситуацію зі своїм ОСББ.

Проіснували кілька років, а у результаті з’ясувалося, що голова ОСББ на власний розсуд одноосібно розпоряджається зібраними коштами. Комусь парковку зробить за загальний кошт, комусь у квартирі поміняє труби, комусь поставить над входом у під’їзд два козирки, а комусь – жодного. Населення будинку дуже байдуже до такого недолугого господарювання і не хоче посилювати контроль над головою ОСББ шляхом внесення змін до статуту.

У мене особисто немає бажання оплачувати чиїсь забаганки зі своєї кишені. Тому хочу оскаржити фіктивні рішення загальних зборів ОСББ про визначення розмірів внесків. Стверджую, що рішення зборів об’єдання недійсні, бо фіктивні, оскільки жодного разу за кілька років (крім установчких зборів) загальні збори не проводилися встановленим законом порядком, відповідно кошториси приймалися на папері і розмір внесків розраховувався необгрунтовано.
Прошу консультації щодо генеральної лінії, яку витримувати у позові до суду щодо визнання недійсними рішень та протоколу зборів співвласників ОСББ про встановлення внесків та компенсацію (повернення) сплачених внесків за увесь період.

Дякую наперед. З повагою, Сергій.
Изменено: 1 год, 10 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Визнання недійсним рішення зборів співвласників 1 год, 10 мес. назад #4088

Сергію, доброго дня!

Для позову про визнання недійсним рішень загальних зборів/дій голови правління ОСББ необхідно встановити факти і законність їх скликання, правомірність витрачання коштів і звітування головою правління, обгрунтування розміру внесків на обслуговування/фонди ОСББ і ряд іншого.

Отримати копії потрібних документів, проаналізувати деталі і, виходячи з цього, розробити план юридичного захисту.

Оптимальний варіант співробітництва:
1) Початкова платна консультація;
2) Подальший адвокатський супровід при підготовці та веденні справи в суді.

Додатково читайте тут.Адвокат з судових справ ОСББ/ Визнання недійсним рішення зборів співвласників багатоквартирного будинку
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 8 мес., 1 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.22 секунд