Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Оформлення спадщини на будинок через суд
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Виникнення й припинення права на спадкування. Прийняття спадщини. Оформлення спадщини. Оспорювання заповітів. Спадкові спори в судах.

РУС.: Юридический форум: Возникновение и прекращение права на наследование в Украине. Принятие наследства. Оформление наследства. Оспаривание завещаний. Наследственные судебные дела в Украине и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Оформлення спадщини на будинок через суд

Оформлення спадщини на будинок через суд 3 года, 1 мес. назад #4183

  • annabelleaf69
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 9
  • Репутация: 0
Здравствуйте.
Через исполнителя я узнала, что у меня есть дом в другом городе. Это дом отца. Я думала, что мама его продала, когда я была ещё маленькая. Мама уже умерла,а отец умер 20 лет назад. Мне сейчас 30.
Оказывается мать оформила договор аренды через нотариуса.
Как узнать на сколько лет? И на сколько максимум его можно было сдать?
Изменено: 3 года, 1 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Оформлення спадщини на будинок через суд 3 года, 1 мес. назад #4185

Виходить, вам добре повезло!)
В такому випадку вам треба спочатку вступити в спадщину. Але це буде дуже непросто, оскільки строки на її прийняття вже минули багато разів. Доведеться боротися за їх поновлення через суд, якщо ви після смерті матері не подавали відповідну заяву нотаріусу.
Потім, якщо суд стане на вашу сторону, наступний крок - оформлення власності на будинок на ваше ім'я.
А вже далі - з'ясування строку оренди та розірвання договору з орендарем. Це вже справа юридичної техніки, незалежно від того, на скільки років договір оренди було укладено.
Звертайтеся, якщо знадобиться юридична допомога з оформлення спадщини на будинок через суд, або початково для попередньої консультації. Нехай щастить!

Додатково з ваших питань - читайте за посиланням.



Оформлення спадщини на будинок через суд / Адвокат по спадковим справам / Прийняття спадщини на будинок
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 2 года, 6 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.13 секунд