Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Оподаткування агентських послуг нерезидента
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Питання оподаткування, проведення перевірок контролюючими органами щодо сплати податків, зборів, обов'язкових платежів, адміністративного та судового оскарження рішень податкових органів.

РУС.: Юридический форум: Вопросы налогообложения, проведения проверок контролирующими органами по уплате налогов, сборов, обязательных платежей, административного и судебного обжалования решений налоговых органов в Украине и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Оподаткування агентських послуг нерезидента

Оподаткування агентських послуг нерезидента 6 мес., 3 нед. назад #4016

  • JefferyBew
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 1
  • Репутация: 0
Доброго дня!
Якщо нерезидент надає агентські послуги резиденту з укладання контрактів на міжнародне перевезення вантажу в Україну, то чи звільняється оплата за агентські послуги від оподаткування в Україні?

Чи повинен український замовник утримувати податок 15% з оплати за агентські послуги нерезидента?

Насправді нерезидент є експедитором і наймає українських перевізників для перевезення імпортного вантажу в Україну.
Податкова каже, що в такому випадку є оподаткування агентських послуг нерезидента 15% з оплати за послуги експедитора.

Дякую!
Изменено: 4 мес., 3 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Оподаткування агентських послуг нерезидента 4 мес., 3 нед. назад #4045

Доброго дня!

Заміна договору з нерезидентом про надання транспортно-експедиторських послуг на агентський договір не є прийнятною альтернативою.

Пунктами 141.4.1., 141.4.2. Податкового кодексу України установлено оподаткування агентської винагороди за послуги нерезидента по ставці 15%, отриманої нерезидентом із джерелом їх походження з України.

За агентським договором одна сторона (комерційний агент) зобов'язується надати послуги другій стороні в укладенні угод чи сприяти їх укладенню від імені цього суб'єкта і за його рахунок. Договір про агентські послуги повинен визначати, зокрема, сферу, характер і порядок виконання комерційним агентом посередницьких послуг, права та обов'язки сторін, умови і розмір винагороди комерційному агентові.

Відтак, якщо нерезидент-експедитор надаватиме за агентським договором послуги українському підприємству в укладенні угод з фактичними перевізниками-резидентами України від імені замовника, то винагорода за агентські послуги нерезидента підлягатиме оподаткуванню 15%-вим податком (за п.п. З п. 141.4.1., п. 141.4.2., п. 103.3. Кодексу).

Додатково з вашого питання читайте в статті за посиланням.Юридичні послуги / Адвокат з податкових справ / Оподаткування агентських послуг нерезидента
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 2 мес., 1 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.14 секунд