Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридичний форум: Питання господарської діяльності, органи управління підприємством, обрання та звільнення директора, процедури припинення підприємства, порядок продажу майна, активів і ін.

РУС.: Юридический форум: Вопросы хозяйственной деятельности в Украине, органы управления предприятием, избрание и увольнение директора в Украине, процедуры прекращения предприятия, порядок продажи активов в Украине и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Допомога при народженні дитини

Допомога при народженні дитини 10 года, 8 мес. назад #945

  • Алена 15425
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 1
  • Репутация: 0
Скажіть будь ласка, я — сирота, навчаюсь в державному вузі. Така ситуація: до закінчення навчання я завагітніла, коли закінчувала навчання дитині було 6 міс., чи маю право на отримання від вузу допомогу матеріальну, хто виплачує ці кошти, якими статтями керуються і яку відповідь мені повинні надати в навчальному закладі?

Re: Допомога при народженні дитини 10 года, 8 мес. назад #950

Олено, доброго дня!

На жаль, Ваше питання - не в компетенції бюро. Не можемо надати змістовну консультацію.
Зверніться до нормативного регулювання державної допомоги при народженні дитини. Там знайдете відповідь.
Якщо така допомога передбачена Законом, то, ймовірніше за все, вона надається органом соціального забезпечення, а не ВУЗом.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.12 секунд