Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридичний форум: Питання господарської діяльності, органи управління підприємством, обрання та звільнення директора, процедури припинення підприємства, порядок продажу майна, активів і ін.

РУС.: Юридический форум: Вопросы хозяйственной деятельности в Украине, органы управления предприятием, избрание и увольнение директора в Украине, процедуры прекращения предприятия, порядок продажи активов в Украине и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Звільнення за скороченням кадрів

Звільнення за скороченням кадрів 9 года, 4 мес. назад #1189

  • ElenMarselEi
  • Вне сайта
  • Заблокирован
  • Постов: 1
  • Репутация: 0
Добрий день! У вас на форумі такі грунтовні і якісні відповіді. Підкажіть і мені.

Два місяці тому мене звільнили за скороченням кадрів. Але зарплату й компенсацію не сплатили дотепер. Як мені отримати заборговану зарплату і як отримати штрафи за невиплату зарплати, бо чула що у день звільнення повинні були виплатити зарплату й ще компенсацію за два місяці наперед ?

Дякую за відповідь.
Изменено: 9 года, 4 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Звільнення за скороченням кадрів 9 года, 4 мес. назад #1192

Дякую за звернення!

Вказаний спір вирішується при використанні 1) переговорного методу; 2) звернення до комісії з трудових спорів, якщо така є на підприємстві; 3) звернення зі скаргою (бажано колективною) до прокуратури; 4) в судовому порядку. Дії бажано вчиняти в указаному порядку.

Для початку зверніться до адміністрації колишнього роботодавця з письмовою заявою (вручіть під розписку чи направте поштою з повідомленням про вручення) приблизно такого змісту:

Голові правління
ПАТ «Трест Київпідземшляхбуд-2»
_____________йовича
м. Київ вул.___________ кв. ____
___ грудня 2014 р.

ЗАЯВА

Я працював ___________ і був звільнений ___.___.2014 р. за скороченням штатів працівників за п.1 ч.1 ст. 40 КЗпП.
Але мені й до сьогодні не виплачено заробітну плату за період червень 2014 року – 15 жовтня 2014 року, компенсацію за невикористані в 2013 та 2014 роках відпустки, а також вихідну допомогу в розмірі не менше середнього місячного заробітку (ст. 44 КЗпП).
Прошу вас невідкладно сплатити заборгованість в повному обсязі.
Також прошу надати копію наказу №____ про звільнення, оскільки його не було видано мені в належний строк.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 4 года, 7 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.12 секунд