Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридична практика: Умови договору, розрахунки за договором, відповідальність за договором, недійсність договору, договір купівлі-продажу, договір поставки, договір оренди, оренда землі, оренда нерухомості і ін.

РУС.: Юридическая практика: Условия договора, расчеты по договору, ответственность по договору в Украине, недействительность договора, договор купли-продажи, договор поставки, договор аренды, аренда земли, аренда недвижимости и др.
 • Страница:
 • 1

ТЕМА: Договір оренди нежитлового приміщення

Договір оренди нежитлового приміщення 7 года назад #709

 • Бухгалтер
 • Вне сайта
 • Новый участник
 • Постов: 19
 • Репутация: 3
Доброго дня !

У вас можна замовити послуги з розробки договору оренди нежитлового приміщення?

Або вишліть простий зразок, конфліктів у сторін не намічається.
Изменено: 5 года, 7 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Договір оренди нежитлового приміщення 7 года назад #710

Краще замовити розробку договору оренди нежитлового приміщення у нас індивідуально. Часто спори зустрічаються там, де "конфліктів у сторін не намічається".

Нижче - зразок договору оренди нежитлового приміщення. Точніше - основа договору, до якої треба включити ряд індивідуальних умов щодо конкретних відносин з орендарем.

Якщо пошукати в реєстрі судових рішень, то знайдуться тисячі прецедентів зі спорів по договорам оренди нежитлового приміщення.

ДОГОВІР оренди нежитлового приміщення (зразок)

місто Київ 01 липня 2013року.

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Цим Договором регулюються правовідносини, пов`язані із передачею Орендодавцем Орендареві у строкове платне користування для розміщення офісу задля здійснення Орендарем його статутної діяльності наступного нежитлового приміщення (надалі іменується «приміщення, що орендується»):

1.1.1. Адреса: 02660, вул. _____ська, буд. 10, м. Київ.
1.1.2. Загальна площа та розміщення: 118,00 квадратних метрів, 4-й поверх.
1.1.3. Стан приміщення, що орендується, на момент передачі в орендне користування задовільний.
1.2. Термін орендного користування за цим Договором оренди нежитлового приміщення визначається з 01.07.2013р. до 01.07.2014р.

2. ОБОВ`ЯЗКИ ОРЕНДОДАВЦЯ

2.1. У 5-денний строк після набуття чинності цим Договором надати приміщення, що орендується, Орендареві за актом приймання-передачі.
2.2. Проводити капітальний ремонт приміщення, що орендується.
2.3. Ліквідовувати наслідки аварій та пошкоджень приміщення, що орендується, окрім тих, які сталися через умисні дії Орендаря.

3. ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ ОРЕНДАРЯ

3.1. Утримувати приміщення, що орендується, в порядку, визначеному чинними санітарними та протипожежними нормами, правилами та вимогами.
3.2. Проводити за власний рахунок необхідний поточний ремонт приміщення, що орендується.
3.3. За попередньої письмової згоди Орендодавця у порядку, визначеному чинним в Україні законодавством, переобладнувати та переплановувати приміщення, що орендується, пристосовуючи його до своїх потреб щодо здійснення своєї статутної діяльності.
3.4. Повідомляти Орендодавця не пізніше ніж за 2 тижні про звільнення приміщення, що орендується, й здати його за актом здавання у справному стані після припинення договору оренди нежитлового приміщення.
3.5. Здавати приміщення, що орендується, повністю або частково в суборенду третім особам тільки з письмового дозволу Орендодавця.

4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

4.1. За користування приміщенням, що орендується, Орендар виплачує Орендодавцю договірну орендну плату в розмірі _____ грн. за місяць, включаючи ПДВ 20%. Орендна плата сплачується в безготівковій формі на рахунок Орендодавця не пізніше 10 числа поточного місяця за кожний наступний місяць оренди.
4.2. Експлуатаційні витрати, рахунки за центральне опалення й комунальні послуги оплачуються Орендарем окремо в строк, зазначений в п. 4.1 Договору відповідно до доданого розрахунку, що є невід`ємною частиною цього Договору оренди нежитлового приміщення.
4.3. У разі прострочення сплати орендної плати Орендодавець вправі стягнути з Орендара заборгованість, що виникла, у встановленому чинним в Україні порядку, а також вправі вимагати від Орендаря сплати пені у розмірі подвійної облікової ставки НБУ за весь перыод прострочення.

5. ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ І РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ

5.1. Орендар, що належним чином виконував свої зобов`язання за цим Договором, має переважне право перед іншими особами після спливу строку дії цього Договору укладати на аналогічних умовах новий Договір оренди нежитлового приміщення визначеного в цьому Договорі.
5.2. Дострокове розірвання цього Договору можливе лише з ініціативи Орендаря, окрім наступних випадків, коли назване право надається і Орендодавцю:
а) руйнування приміщення, що орендується, або доведення його до стану, не придатного до експлуатації;
б) порушення Орендарем своїх обов`язків за Договором;
в) вилучення в установленому чинним в Україні законодавством порядку земельної ділянки, на якій розташоване приміщення, що орендується, для державних або громадських потреб.

6. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ІНШІ УМОВИ

6.1. Цей Договір оренди нежитлового приміщення набуває чинності з моменту його підписання і діє до ______р.
6.2. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу.
6.3. Зміни в цей Договір оренди нежитлового приміщення можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін, що оформляється додатковою угодою.
6.4. Зміни та доповнення, додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід`ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками Сторін.
6.5. Усі правовідносини, що виникають у зв`язку з виконанням умов цього Договору оренди нежитлового приміщення і не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.
6.6. Цей Договір складений українською мовою на трьох сторінках у двох примірниках, кожний з яких має однакову юридичну силу.

7. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН:
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 9 мес., 3 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Договір оренди нежитлового приміщення 6 года, 10 мес. назад #961

 • ania007
 • Вне сайта
 • Новый участник
 • Постов: 2
 • Репутация: 0
Ми вже зверталися за послугами до юридичного бюро Писаренка. Була розробка договору оренди нежитлового приміщення.
Але договір, який вони розробили, був в п"ять разів більший, чим тут на форумі...
Спорів не було, але умови виписані до дрібниць.
Дякуємо!
Изменено: 5 года, 7 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
 • Страница:
 • 1
Время создания страницы: 0.16 секунд