ЗБІР НА КУПІВЛЮ НОУТБУКІВ, БІНОКУЛЯРІВ, КВАДРОКОПТЕРІВ ДЛЯ ЗСУ.

ЗБІР НА КУПІВЛЮ НОУТБУКІВ, БІНОКУЛЯРІВ, КВАДРОКОПТЕРІВ ДЛЯ ЗСУ.

Є багато зборів і нелегко допомогти всім, проте, друзі, прошу долучитися до купівлі обладнання для ЗСУ. Наше благополуччя поза бойовими територіями, забезпечене болем, титанічною боротьбою і великим серцем бійців, закликає докладати зусиль, на які в нас є можливості, для свободи і майбутнього України, надаючи економічну і моральну підтримку та розбудовуючи національну згуртованість і потужність. Поки ми п’ємо каву на теплій кухні і нам важко знайти 500 грн. на потреби ЗСУ, у тих, хто голими руками заряджає холодні набої на передовій, щодня сідіють десятки волосин і і з'являются рубці на серці почуттів.

Останній раз, коли я їхав у потягу з Краматорська, навпроти мене сиділо двоє солдат. Той, що біля вікна, худий і високий, сперся на ліву руку і заснув за 10 хвилин, нахилившись головою аж на коліно, скрутившись тілом, щоб поміститися між сидіннями. Через півдороги прокинувся, оглянувся скляними очима, сперся незручно на праву руку і так спав, поки я не вийшов на Дарниці.

Його колега, кремезний статурою, увійшовши до вагона, просидів непорушно, дивлячись в одну точку три з половиною години. Не зняв навіть бушлат і підшоломну шапку. Не дрімав, не їв, ні з ким не розмовляв, нічого не робив. Лише вийшов двічі в туалет. Обличчя мідно-попечено-сірого кольору від сонця й диму.

Їм обом було абсолютно, космічно, вселенсько байдуже на проблеми, турботи й «перешкоди», які ми називаємо і знаходимо в цивільному житті. Читалося в очах, що вони знають, коли допустять помилку чи не устоять, то нам усім кінець. Очі людей, які неухильно тягнуть хрест.

В сусідньому ряду пані голосно розмовляла з кумою по телефону, перекрикуючи поганий зв’язок, уважно розглядаючи манікюр. «Доведеться сплатити 69 гривень за доставку тієї лампи, бо продавець це не Розетка, а їх партнер на сайті».

Мабуть, ми обслухалися й обдивилися про «скорі успіхи» на ефірах, в ютубі й тікток. Якщо розплющити очі, задіяти розум і почути серце, то треба забути про труднощі у підтримці бійцям та ЗСУ. Якщо солдата вб’ють, зокрема, через нестачу засобів захисту чи техніки, то це загибель Українця і одна з тисяч голок, якими рашизм хоче отруїти і вбити нас всіх.

Запрошую, хто поділяє погляд, приєднатися до моєї благодійної міні-ініціативи з купівлі бінокулярів, квадрокоптерів та теплого взуття для розвідки ЗСУ.

Дію як офіційний благодійник за письмовими запитами та договорами з військовими частинами Збройних Сил. Ваші кошти йдуть на саме необхідне й доцільне обладнання чи майно.

Реквізити благодійного рахунку в ГРН, ДОЛ, ЄВРО надам на ваше звернення.

Лютий 2023.

Коментувати