Судовий поділ житлового будинку / 65% дружині, 35% чоловіку.

Судовий поділ житлового будинку / 65% дружині, 35% чоловіку.

Успішно завершено захист клієнтки в справі про поділ житлового будинку 194 кв.м. та грошових коштів після розірвання шлюбу. Чоловіком позбавлено дружину доступу в будинок, продано два автомобілі, самочинно добудовано мансарду над будинком і використано його під готель. Задум покладався на неможливість віднайдення готівки від продажу автомобілів і усталену судову практику, яка забороняє поділ нерухомості при наявному самочинному будівництві.

При захисті клієнтки в суді ціну автомобілів Шевроле та Ленд Крузер визначено звітом оцінювача; доведено, що за технічно можливими варіантами поділу нерухомості, запропонованими висновком будівельної судової експертизи, самочинно добудована мансарда може перейти лише забудовнику і тільки з меншою частиною будинку (35% чи 40%).

Позивачці присуджено також право користування земельною ділянкою (сервітут) для доступу в будинок, оскільки ділянка була подарована відповідачеві в шлюбі, а не придбана у спільну власність подружжя.

Судовий розгляд тривав 3 роки 3 місяці, з проведенням оціночної та земельно-технічної експертиз, в 10 відео засіданнях, з допитом 8 свідків та судового експерта.

Щодо поділу спільного майна подружжя чи співвласників - за цим покликанням.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Справа про звільнення поліцейського, який після початку війни, просидівши 3 дні в відділенні поліції з виданою зброєю без розпоряджень керівництва, 26.02.2022 вибув у село Мотижин, де в складі тероборони 10 днів займався блокуванням проїзду рф-ської техніки й корегуванням вогню української артилерії, що унеможливило проїзд колони з понад 200 одиниць до...

Успішно завершено захист клієнтки в справі про поділ житлового будинку 194 кв.м. та грошових коштів після розірвання шлюбу. Чоловіком позбавлено дружину доступу в будинок, продано два автомобілі, самочинно добудовано мансарду над будинком і використано його під готель. Задум покладався на неможливість віднайдення готівки від продажу автомобілів і усталену...

Судом першої інстанції задоволено позов про визнання недійсним договору продажу 6-К квартири площею 181 кв.м. на Майдані Незалежності в м. Києві. Банк продав право вимоги кредитного боргу в сумі 3,6 млн.грн., забезпеченого іпотекою квартири. Ринкова вартість предмета застави - 21 млн.грн.

В 2017 році...