Суд на стороні клієнта / Кредитний спір на 779 000 грн.

Суд на стороні клієнта / Кредитний спір на 779 000 грн.

Виконано захист приватного клієнта проти стягнення 779 045 грн. на користь фінансової компанії "ЕЛІТ ФІНАНС". Вимога на прострочений кредит в 72 000 грн. продана була від КБ «Надра» до ФК "ЕЛІТ ФІНАНС". Після цього остання збільшила її в 11 разів і пред'явила клієнту з використанням виконавчого напису та арештів у виконавчому провадженні.

Хоча це юридично нескладна категорія спорів, однак через підступність нотаріального напису і секретність відкриття виконавчого провадження за ним спричиняє неприємності й безпідставні стягнення клієнту.

З урахуванням завантаженості судів і тривалості судового розгляду обсяг роботи для повного юридичного захисту є істотним.

Справу завершено за 10 місяців. Ще 2 знадобиться для закриття примусового стягнення, зняття арештів виконавця та вилучення з реєстру боржників.

Перемоги і процвітання Україні! Знищення ворога і рашизму!

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Справа про звільнення поліцейського, який після початку війни, просидівши 3 дні в відділенні поліції з виданою зброєю без розпоряджень керівництва, 26.02.2022 вибув у село Мотижин, де в складі тероборони 10 днів займався блокуванням проїзду рф-ської техніки й корегуванням вогню української артилерії, що унеможливило проїзд колони з понад 200 одиниць до...

Успішно завершено захист клієнтки в справі про поділ житлового будинку 194 кв.м. та грошових коштів після розірвання шлюбу. Чоловіком позбавлено дружину доступу в будинок, продано два автомобілі, самочинно добудовано мансарду над будинком і використано його під готель. Задум покладався на неможливість віднайдення готівки від продажу автомобілів і усталену...

Судом першої інстанції задоволено позов про визнання недійсним договору продажу 6-К квартири площею 181 кв.м. на Майдані Незалежності в м. Києві. Банк продав право вимоги кредитного боргу в сумі 3,6 млн.грн., забезпеченого іпотекою квартири. Ринкова вартість предмета застави - 21 млн.грн.

В 2017 році...