Розроблено проект договору оренди нежитлового приміщення в м. Києві

Розроблено проект договору оренди нежитлового приміщення в м. Києві

За дорученням приватного інвестора бюро розробило проект договору оренди нежитлового приміщення в м. Києві під відділення страхової компанії із здійсненням його реконструкції та ремонту в рахунок оплати за оренду на термін 3 роки.

Договором встановлена ​​можливість і порядок зміни орендної плати орендодавцем в односторонньому порядку в залежності від економічної, валютної або податкової ситуації на ринку.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Бюро консультувало приватного інвестора при купівлі компанії-власника об'єкта нежитлової нерухомості на просп. Перемоги в м.Києві. Виконано аналіз фактів будівництва, введення в експлуатацію та виникнення власності на об'єкт і права оренди земельної ділянки 0,047 га.

Проведена перевірка прав і зобов'язань підприємства на рухоме і нерухоме майно,...

Успішно реалізовано комплекс заходів щодо збору документів з Росії, придбання частки 6,17% статутного капіталу у російського спадкоємця і виключення спадкодавця з часткою 12,34% статутного капіталу при активах хлібкомбінату понад 14 500 000 грн.

Виконано юридичний супровід одночасного збільшення статутного капіталу і захисту додаткових інвестицій в...

Виконано юридичний аналіз виходу учасника з часткою 33,33% статутного капіталу з компанії-імпортера і розробника програмно-технічних комплексів і запропоновано стратегію отримання компенсації в розмірі понад 5 500 000 млн. грн.

Розроблено правову позицію варіантів припинення участі в бізнесі, розпорядження часткою і врегулювання спору.