Ліквідація ЗАТ / Трудомісткі процедури завершено.

Ліквідація ЗАТ / Трудомісткі процедури завершено.

Успішно виконано комплекс дій з ліквідації закритого акціонерного товариства, зареєстрованого в 1994 році. Справа ускладнювалася відсутністю зв'язку з мажоритарним акціонером - юридичною особою - нерезидентом, власником 50% акцій, через численні реорганізації і поглинання цієї особи за кордоном в 2001-2007 роках. Збір документів та ліквідаційна процедура зайняли 2 роки і 5 місяців.

Внаслідок ряду запитів при допомозі іноземного юриста отримано повноваження правонаступника для голосування на загальних зборах щодо ліквідації в Україні.

Після перевірок ДПС та ПФ, знищення фінансово-господарської документації та передачі до державного архіву документів обов’язкового зберігання акціонерне товариство припинене із внесенням запису до Єдиного державного реєстру. 

Детально про процедуру та юридичні послуги з ліквідації юридичних осіб - в цій статті.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Справа про звільнення поліцейського, який після початку війни, просидівши 3 дні в відділенні поліції з виданою зброєю без розпоряджень керівництва, 26.02.2022 вибув у село Мотижин, де в складі тероборони 10 днів займався блокуванням проїзду рф-ської техніки й корегуванням вогню української артилерії, що унеможливило проїзд колони з понад 200 одиниць до...

Успішно завершено захист клієнтки в справі про поділ житлового будинку 194 кв.м. та грошових коштів після розірвання шлюбу. Чоловіком позбавлено дружину доступу в будинок, продано два автомобілі, самочинно добудовано мансарду над будинком і використано його під готель. Задум покладався на неможливість віднайдення готівки від продажу автомобілів і усталену...

Судом першої інстанції задоволено позов про визнання недійсним договору продажу 6-К квартири площею 181 кв.м. на Майдані Незалежності в м. Києві. Банк продав право вимоги кредитного боргу в сумі 3,6 млн.грн., забезпеченого іпотекою квартири. Ринкова вартість предмета застави - 21 млн.грн.

В 2017 році...